W dolinie gwiazd

W dolinie gwiazd

Autor: Jennie Lucas

Grecki milioner Ares Kourakis kupuje dom w Star Valley. Wszyscy w okolicy są podekscytowani. zwłaszcza kobiety. z których każda pragnie zwrócić na siebie jego uwagę. Tylko Ruby Prescott – instruktorka narciarstwa. wieczorami barmanka w klubie – nie jest zainteresowana słynnym playboyem. Gdy widzi swoją młodszą siostrę uwodzącą Aresa. natychmiast przerywa ich rozmowę. Ares powinien być zły. lecz na widok ognistej brunetki. aż zaniemówił z wrażenia…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Anestezjologia ambulatoryjna

Autor: Johan Raeder

Pierwszy przewodnik dotyczący organizacji zabiegów i znieczuleń w trybie ambulatoryjnym. Omówiono w nim tematy szczególnie ważne dla anestezjologa. przenosząc punkt ciężkości jego zainteresowań z samego zabiegu prowadzonego na sali operacyjnej na cały okres okołooperacyjny. Prezentowane zagadnienia to: organizacja oddziału. kwalifikowanie pacjenta w trybie ambulatoryjnym. przeciwwskazania. postępowanie z pacjentami w szczególnych grupach (dzieci. ciężarne. otyli. pacjenci w podeszłym wieku. pacjenci z chorobami towarzyszącymi. uzależnieni od alkoholu). zbieranie wywiadu. udzielanie informacji choremu; farmakologię i techniki anestezjologiczne. Przedstawiono również praktyczne zasady postępowania. wybór środków i metody znieczulenia. także alternatywne.

Wydaw: https://woblink.com/ebook/anestezja-chorych-w-stanie-zagrozenia-zycia-waldemar-machala-161661u

Cena:


Dziewczyna zwana Jane Doe

Autor: Helen Stone Victoria

Podwójne życie.

I tylko jeden cel.

Zemsta.

Życia Jane wydaje się równie zwyczajne. jak jej nowa praca w firmie ubezpieczeniowej. Codziennie rano przychodzi w ślicznych. kwiecistych sukienkach. sumiennie wykonuje codzienne obowiązki na nisko płatnym stanowisku i stara się być uprzejma wobec wszystkich.

Młoda kobieta wkrótce staje się idealnym celem dla Stevena Hepswortha. jej nowego kolegi z firmy. który uwielbia właśnie takie kobiety jak ona: ładne. uległe i zakompleksione…

Sęk w tym. że nikt nie ma pojęcia. kim naprawdę jest dziewczyna zwana Jane Doe. ani czego pragnie.

A już najmniej wie sam Steven.

***

„Wspaniale skonstruowany thriller”. Kirkus Reviews

„Autorka umiejętnie prowadzi czytelników do oszałamiającego fi

29.9: https://woblink.com/ebook/piesn-syreny-alexandra-christo-160692u

Cena:


Obsesja Eve (#2). Obsesja Eve. Jutra nie ma

Autor: Luke Jennings

Na podstawie książek Luke’a Jenningsa powstał wyróżniony nagrodą BAFTA i nominowany do Emmy serial OBSESJA EVE.

W kontynuacji Kryptonimu Villanelle brytyjska agentka i rosyjska zabójczyni toczą grę o najwyższą stawkę.

Eve Polastri i Villanelle uczestniczą w szpiegowskim wyścigu dookoła świata. wchodząc w drogę wpływowym organizacjom i niebezpiecznym rządom walczącym o prymat.

Eve odkrywa przed nami swoje ukryte talenty. konsekwentnie dążąc do konfrontacji. Czy jednak zdoła wytropić i pokonać zręczną i nieuchwytną Villanelle?

KsiążkI i serial OBSESJA EVE pokochali czytelnicy i widzowie na całym świecie. Sandra Oh. odtwórczyni roli Eve. za swoją rolę zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy. a Jodie Comer. odtwórczyni roli Villanelle – nagrodę BAFTA. Tak pierwszy. jak i drugi sezon serialu zyskał ogromną popularność i w kwietniu 2019 roku rozpoczęto prace nad sezonem trzecim.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788380758759: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wybor-julianny-anna-j-szepielak-160649u

Cena:cień olbrzyma, andromeda nexus, libra book, wigilia pwn, monika sznajderman dzieci, pierwsza przygoda pana samochodzika, zaginione arabskie księżniczki pdf, biblia w literaturze, zośka papużanka przez, co to jest powieść obyczajowa, dolina fergańska, ortografia na bardzo dobry pdf, adam zechenter, portal poradnik, samotność portugalczyka, baldur’s gate 2 tron bhaala, abby green, dar terapii yalom, napoleon hill prawa sukcesu, nie opuszczaj mnie kazuo ishiguro, kuchnia lwowska, natalia wilczek, wotum siembieda, shogun clavell…