Normatywna potęga Unii Europejskiej w obliczu umiędzynarodowionych konfliktów wewnętrznych

Normatywna potęga Unii Europejskiej w obliczu umiędzynarodowionych konfliktów wewnętrznych

Autor: Anna Skolimowska

Publikacja jest autorską próbą weryfikacji teoretycznej koncepcji roli Unii Europejskiej w stosunkach międzynarodowych jako potęgi normatywnej. Przybliżenie specyfiki oraz głównych cech potęgi normatywnej zostało dokonane w odniesieniu do pojawiających się kryzysów politycznych. jakimi są umiędzynarodowione konflikty wewnętrzne na terenie: Ukrainy. Mołdawii oraz Kosowa. Publikacja wypełnia pewną lukę w zakresie badań nad sposobami. w jakich Unia Europejska wpływa na podmioty trzecie. zwłaszcza na polityki i działania państw niebędących jej członkami. W publikacji czytelnik odnajdzie zarówno rozważania teoretyczne. niezbędne do zrozumienia istoty zagadnienia. jak i zastosowanie omawianych t

25.2: https://woblink.com/ebook/nowe-karne-prawo-dowodowe-teresa-gardocka-dariusz-jagiello-146942u

Cena: Dariusz Jagiełło


Rebel Fleet. Tom 2. Flota Oriona

Autor: B.V. Larson

Czy istnieje wróg bardziej przerażający niż bezduszna. obca maszyna?

Rok temu Imperium Kherów zmuszono do wycofania się. ale go nie pokonano. Tym razem Imperialni wracają z nową bronią. Gigantyczny okręt sterowany przez sztuczną inteligencję obraca w proch planetę za planetą. Ten niepowstrzymany wróg nie odczuwa strachu ani litości. a Rebelianci rozpoczynają desperacką walkę o to. by choć trochę go spowolnić.

Leo Blake wyrusza w kosmos na pokładzie pierwszego ziemskiego okrętu kosmicznego. by znaleźć sposób na zatrzymanie napastnika. Niestety. z jego winy Ziemia stała się dla Imperium ważnym celem. Nawet jeśli Blake zwycięży. być może to właśnie on doprowadzi do zagłady ojczystej planety.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


ISBN

9788366070424: Wydawnictwo

Format

42.9: https://woblink.com/ebook/czwarte-zycie-loren-ludwik-147054u

Cena:


ISBN

9788380883932: Wydawnictwo

Format

28.9: https://woblink.com/ebook/david-hume-tomasz-sieczkowski-147290u

Cena:


Zimowy żołnierz

Autor: Daniel Mason

Wojna. miłość i przesuwanie granic ludzkiej wytrzymałości!

Lucjusz Krzelewski z zamożnej polskiej rodziny mieszkającej w Wiedniu studiuje medycynę. gdy nadchodzi rok 1914. wybucha wojna i błyskawicznie rozlewa się po całej Europie. Zafascynowany tym. że z dnia na dzień może zostać lekarzem. zaciąga się do wojska. licząc na przydział do znakomicie zorganizowanego lazaretu. Niestety trafia do Lemnowic. maleńkiej wioski w sercu Karpat. do szpitala polowego urządzonego w zrujnowanym kościele. skąd uciekli wszyscy lekarze.

Jedyną osobą. która może pokazać Lucjuszowi. jak ratować ciężko rannych zwożonych z pól bitewnych frontu wschodniego. jest tajemnicza siostra Margareta. Szalona i piękna. Osobliwy. niebezpiecznie bliski związek tych dwojga zostaje brutalnie przerwany. kiedy w samym środku zimy trafia do kościoła nowy pacjent. Chcąc go za wszelką cenę ratować. Lucjusz podejmuje fatalną decyzję. która zaważy na losach tego zimowego żołnierza. jego samego i Margarety.

Dzięki najnowszej powieści Daniela Masona przypomniałam sobie na powrót. że dobra książka – naprawdę dobra – potrafi obudzić w nas miłość do życia. – Julia Glass. autorka Trzech czerwców.

Znakomita powieść historyczna: zafascynowany tłem. bohaterami i językiem nie potrafiłem się od niej oderwać. – Mark Sullivan. autor Pod szkarłatnym niebem.

Ta powieść jest tak realistyczna. barwna i wielopłaszczyznowa. że czytając ją. zatraciłem świadomość. gdzie się znajduję: przeniosło mnie do utraconego świata przeszłości. – Andrew Sean Greer. laureat Nagrody Pulitzera.

Powieściowa perła… po części historia wojenna z elementami zagadki. a po części romans. wciągająca bez reszty.- Anthony Doerr. autor Światła. którego nie widać

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788366242098: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/niezwykle-dziewczyny-rak-nie-odebral-im-marzen-witkowicz-matolicz-a–147316u

Cena:kamil trzaska, darda, mity dla dzieci, chińczyk książka, odżywianie dla zdrowia paul pitchford, taniec erotyczne, asperger życie w dwóch światach, przygotowanie do aktu zawierzenia się jezusowi przez ręce maryi, nieprzypadkowy, złe miejsce haner pdf, herobrine piosenka, ewa k, gard sveen, żydzi zychowicz, jacek piekara audiobook, średniowieczny bard wagant…