https://woblink.com/product-publication/download/153807/epub

https://woblink.com/product-publication/download/153807/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788380878426: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/a-teraz-stworz-wielka-firme-mark-thompson-brian-tracy-159971u

Cena: Brian Tracy


Oblężenie

Autor: Geraint Jones

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a.

Za Rzym. za towarzyszy broni!

Drugi – po Krwawym lesie – tom przygód legionisty Feliksa-Corvusa

Wojenny weteran prezentuje kolejną doskonałą powieść idealną dla fanów Bernarda Cornwella. Simona Scarrowa. Bena Kane’a i Conna Igguldena. realistyczną historię o filmowym tempie akcji.

Po katastrofalnej klęsce Warusa w Lesie Teutoburskim niedobitki legionistów trafiają do niewoli. a Arminiusz w triumfalnym pochodzie zajmuje kolejne rzymskie forty niemal bez walki. Z wyjątkiem jednego. Fortu Aliso broni garstka gotowych na wszystko żołnierzy. Feliksowi i kilku jego towarzyszom udaje się wyrwać z niewoli i dołączyć do zdeterminowanych obrońców. Rozpoczyna się oblężenie. Realistyczne opisy brutalnych walk. rozpacz i determinacja. krew i pot. wola przetrwania i odpowiedzialność za towarzyszy broni – ta trzymająca w napięciu powieść pokazuje. że prawa wojny i los szeregowego żołnierza – bez względu na epokę – są uniwersalne. Dla czytelników o mocnych nerwach.

Brutalna. zuchwała opowieść. której akcja toczy się w zawrotnym tempie. – Anthony Riches. autor cyklu „Cesarstwo’

Geraint Jones nie bierze jeńców w tej sugestywnej opowieści o rzymskich legionistach. którzy w kleszczach wrogów dochodzą do kresu swych fizycznych i psychicznych możliwości. To historia o braterstwie. poświęceniu i upartym trwaniu mimo braku nadziei. – Douglas Jackson. autor m.in. cyklu o Waleriuszu.

Powieść napisana przez prawdziwego weterana wojennego. który poznał smak krwi w bitwie i wartość żołnierskich więzi. Soczysta i mocna. – „Sport”

Każda strona jest przesycona żołnierskim doświadczeniem: są tu lojalność wobec kraju i przyjaciół. niewypowiedziany koszmar wojny. instynkt przetrwania i splątane więzi między towarzyszami broni. – Giles Kristian. autor cyklu „Raven

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 32.9


Romans z włoskim arystokratą

Autor: Julia James

Carla Charteris wdała się w romans z hrabią Cesarem di Mondave. Należą do różnych światów lecz coraz większe zaangażowanie Cesarego daje jej nadzieję na wspólną przyszłość. Jednak Cesare pewnego dnia oznajmia. że żeni się z od dawna mu przeznaczoną arystokratką. Zraniona Carla chce mu jak najszybciej pokazać. że ona też może sobie ułożyć życie z kimś innym…

 

Druga część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Teatr węży (#4). Śpiew potępionych

Autor: Agnieszka Hałas

Najnowsza odsłona świata Zmroczy – czwarty tom cyklu „Teatr węży”

Krzyczący w Ciemności po zawarciu ugody ze srebrnymi magami wyrusza na Wyspy Śpiewu. Jego tajnej misji od początku towarzyszą kłopoty. Równowaga Zmroczy uległa zaburzeniu. a nad wszystkim wisi widmo szykującej się katastrofy. Co knują demony z Doliny Śniedzi?

Melanż czarnej magii z tropikalną przygodą zaskoczy was. zahipnotyzuje i przyprawi o dreszcze.

Śpiew potępionych to czwarty tom cyklu dark fantasy „Teatr węży” – mrocznego. intrygującego. pełnego plastycznych szczegółów. z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością.

Krzyczący w Ciemności na egzotycznych wyspach w towarzystwie piratów? Czemu nie? Pomysł na zmianę scenerii okazał się strzałem w dziesiątkę. historia zyskała na oryginalności. a przy okazji nie straciła tego. z czego cykl jest już znany. Nadal więc możemy spodziewać się emocjonującej. barwnej. choć zarazem mrocznej opowieści o losach jednego z najbardziej fascynujących bohaterów polskiej literatury fantastycznej. Dawno już nic nie sprawiło mi takiej czytelniczej frajdy”. – Anna Kańtoch. autorka m.in. cykli „Przedksiężycowi”. „Nina Pankowicz” i o Domenicu Jordanie.

Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów. a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje. oddycha i krwawi. a my wraz z nim. Ten świat (…) tętni bogactwem niczym Baśnie z tysiąca i jednej nocy. zadziwia patentami rodem ze steampunku. igra z demonologią z różnych stron świata i z różnych czasów. Brune Keare zapadł mi w pamięć tak jak Kane z cyklu Wagnera. Ged z Ziemiomorza. Karenira z Gromberlandu czy ten cholerny Geralt Riv. Był charakterystyczny. tajemniczy. mroczny i bezwzględny. ale też na swój sposób honorowy i uczciwy. Robert M. Wegner. pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla. dwukrotny laureat Sfinksa. dwukrotny laureat Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. laureat nagrody dla książki roku (fantasy) w Rosji

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Koniec chorób serca – PDF

Autor: Andreas Moritz

Czy wiesz. że sto lat temu choroby serca należały do rzadkości? Teraz zbierają obfite żniwo nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Polsce. Według statystyk w 2013 roku choroba wieńcowa odebrała życie aż 41 tys. Polaków. drugie miejsce zajmują choroby naczyń mózgowych – 33 tys.. zawał zaś 15 tys.

Dzięki tej książce poznasz podłoże problemów kardiologicznych. odkryjesz rolę antybiotyków w niewydolności serca oraz dowiesz się jaki wpływ na organizm mają statyny. Autorytet medycyny naturalnej i autor światowych bestsellerów. rozwieje mit „złego” cholesterolu oraz zwróci Twoją uwagę na czynniki chorobotwórcze niezwiązane z żywieniem np. niedostatek wsparcia społecznego. brak satysfakcji z pracy czy poczucie nieszczęścia. Porady od serca!

:

Cena:


Seks na deser

Autor: Janice Maynard

Abby Hartmann. prawniczka z amerykańskiego miasteczka. przyjmuje w kancelarii Duncana Stewarta. wnuka klientki. który pomaga w interesach ukochanej babce. Jest zdumiona. gdy Duncan niespodziewanie zaprasza ją na randkę. Rozsądek mówi. że flirt z Duncanem kłóci się z jej etyką zawodową. ale zmysły szepczą. że krótki romans to nie grzech…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99



pokłosie przekleństwa, henryk markiewicz instalacje elektryczne, lucian kontry, skandal nowakowska pdf, streszczenie lektury krzyżówka, jak mniej myslec pdf, ewa worsowicz, alibi na szczęście pdf, zranione uczucia figaro pdf, odkupienie ewa pirce pdf, pani bukowa książka, rozwiedzeni, kamienie na szaniec w służbie małego sabotażu audiobook, dwa dni w paryżu, nowoczesne kompendium chemii pdf, open andre agassi, wezwanie john grisham, jacek komuda banita, filip macedonski, robert cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, katarzyna michalak mistrz pdf…