Plotkara: Wejście Carlsów

Plotkara: Wejście Carlsów

Autor: Cecily von Ziegesar

Pierwsza część serii ‚Plotkara: Wejście Carlsów’.

Avery. Baby i Owen mają po szesnaście lat. Są trojaczkami i właśnie przeprowadzili się wraz z matką z Nantucket do Nowego Jorku. Początek roku szkolnego jest dla rodzeństwa burzliwym czasem. Avery wchodzi w konflikt z jedną z klasowych znajomych. Baby już pierwszego dnia zajęć zostaje wezwana do dyrektorki szkoły. Owen tęskni za dziewczyną. z którą przeżył swój pierwszy raz – Kelsey. tajemnicza nieznajoma. okazuje się partnerką jego kolegi z drużyny.

Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach. którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu. a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

Wydawnictwo: Saga Egmon

Cena: Magdalena Tulli


ISBN

9788366555051: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/kraina-smokow-anna-urban-milosz-urban-cornelia-funke-202136u

Cena:


:

:

Cena:kultura bliskiego wschodu, olga tokarczuk opowiadania bizarne, without merit chomikuj, podstawy immunologii pdf, perwersyjny bogacz pdf, 40 dni walki duchowej, operacje reagowania kryzysowego nato, windelband, percy jackson książki po kolei, dziubek choroby zakaźne, allen carr jak skutecznie rzucić palenie, planeta woda, virion wyrocznia, ignacy krasicki, wybrane bajki, słowa światłości audiobook, zdania angielskie, do hanny interpretacja, jo nesbo pdf…