M+P=LOVE

M+P=LOVE

Autor: Anna Barczyk-Mews

Marta. architektka wnętrz. to młoda kobieta z przytłaczającym bagażem doświadczeń. Przez lata bita i poniżana przez męża. dopiero po jego śmierci zaczyna odzyskiwać wewnętrzny spokój. Gdy pewnego dnia poznaje Piotra. przystojnego lekarza. na nowo budzi się w niej nadzieja na to. że mogłaby być szczęśliwa z mężczyzną. On również czuje. że Marta jest wyjątkową osobą. z którą chciałby spędzić resztę życia… Ale nie zawsze miłość jest tak prosta. jak byśmy tego chcieli. Niezaleczone traumy. powracające wątpliwości i strach. który nie pozwala zaufać sprawiają. że relacja Marty i Piotra pełna jest bolesnych momentów. Czy wystarczy im sił. by na dobre przepędzić koszmary przeszłości?

Moje oczy płoną. gdy patrzę w Twoim kierunku. serce się wyrywa tylko po to. byś je zła

29: https://woblink.com/ebook/taniec-demonow-kreitman-ester-singer-189866u

Cena:


Małe miasto. wielkie kłamstwa

Autor: Diane Chamberlain

Jedna książka. milion emocji.

Rok 2018. Morgan Christopher. studentka akademii sztuk pięknych. odbywa wyrok w żeńskim zakładzie karnym. Pewnego dnia. podczas niespodziewanego widzenia. dwie tajemnicze kobiety składają jej propozycję pracy. obiecując natychmiastowe zwolnienie. Morgan ma wykonać renowację starego malowidła w cichym. prowincjonalnym miasteczku w Karolinie Północnej. Gotowa na wszystko. aby odzyskać wolność. przyjmuje propozycję. chociaż nie ma pojęcia o renowacji obrazów. Pod grubą warstwą wieloletniego brudu czeka na nią opowiedziana farbami historia szaleństwa. zbrodni i zmowy milczenia.

Rok 1940. Anna Dale. młoda malarka z New Jersey. wygrała konkurs na malowidło ścienne dla poczty w małym mieście Edenton w Karolinie Północnej. Przyjmuje propozycję i wyjeżdża na konserwatywne Południe. bo niespodziewanie została sama na świecie. a praca jest na wagę złota. Nie wie. że znajdzie się w miejscu. gdzie ludzie są pełni uprzedzeń. tajemnice skrywa się za zamkniętymi drzwiami. a za wszelką odmienność płaci się wysoką cenę. czasem najwyższą.

Co spotkało Annę Dale? Czy stare. zniszczone malowidło to klucz do tej zagadki? Czy Morgan pokona demony swojej przeszłości i dotrze do prawdy?

Diane Chamberlain. autorka bestsellerów z listy ‚New York Timesa’. prezentuje opowieść o zagadkowej intrydze. tajemnicy skrywanej przez blisko sto lat i wytrwałości kobiety dążącej do poznania prawdy.

Sztuka i sekrety. Wciągająca i porywająca powieść. Zaskakuje wstrząsającym rozwiązaniem akcji.
‚People’

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką osiemnastu powieści. przetłumaczonych na kilkanaście języków i plasujących się na najwyższych miejscach list bestsellerów. Mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Martwe dusze

Autor: Mikołaj Gogol

Paweł Iwanowicz Cziczikow – grzeczny. zadbany. porządny obywatel – zajeżdża ze swym stangretem Selifanem oraz lokajem Pietrkiem do miasta gubernialnego N.. gdzieś na rosyjskiej prowincji. Cziczikowa poznajemy powoli. Nie jest zbyt bogaty. ale też i nie jest biedny. ‚ani tłusty. ani chudy’ – raczej dosyć bezbarwny. Zapoznaje się najpierw z ważnymi osobistościami miasta. Robi to bardzo zręcznie. wzbudza ogólną sympatię i zainteresowanie. Następnie zaczyna objeżdżać okoliczne majątki. w celu skupowania martwych dusz chłopskich. Podróżując z nim poznajemy najróżniejsze charaktery ludzkie. Początkowo. wszystko wydaje się układać gładko. ale o Cziczikowie zaczynają krążyć plotki. Piękne pozory zmieniają kształty jak w krzywym zwierciadle.

Wydawnictwo: MG

Cena: 34.9louise jensen siostra, watch dogs kody qr, nielubiane, żeromski przedwiośnie, kane pdf, zemsta i przebaczenie tom 6, iwaszkiewicz opowiadania pdf, test z władcy lewawu, mindhuter, książka dom z papieru, dżinizm dieta, jonathan stroud, herbaciana dziewczyna, staropolskie kolędy, tomasz zaleśkiewicz, el negro, krzyżówki dla dzieci 7-12 lat, normalni ludzie ebook, leczenie ran, antonio synowie zemsty pdf, stephen king audiobook…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin