154022

154022

32.8: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-od-marzen-jayne-ann-krentz-malgorzata-stefaniuk-154022u

1

:

Cena:


:

:

Cena:


Możesz wyleczyć choroby tarczycy – PDF

Autor: Myers Amy

Prawdziwe znaczenie dziwnych objawów!

 Cierpisz na chroniczne zmęczenie? Masz ociężały umysł? Doskwiera Ci bezsenność? A może nie jesteś w stanie zrzucić niepotrzebnych kilogramów? Jeśli wyniki badań zdają się wskazywać. że wszystko jest w porządku. bardzo prawdopodobne. że masz problem z tarczycą. Na związane z nią choroby. w tym niedoczynność. nadczynność i chorobę Hashimoto. cierpi co piąty Polak.

 

Czy możesz uzdrowić tarczycę?

 Tak. to możliwe dzięki przełomowemu programowi opracowanemu przez Autorkę. Dzięki niej dowiesz się. jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę. o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki. Sam będziesz w stanie dobrać dawkę potrzebnego Ci hormonu oraz uświadomisz sobie rolę jelit. d

39.9: https://woblink.com/ebook/refleksologia-w-praktyce-tse-holly-154095u

Cena:


Zbyt szalony na męża

Autor: Eloisa James

Przystojny i zawadiacki dziedzic książęcego tytułu lord Roland Northbridge wyjechał z Anglii dwa lata temu. porzucony na przyjęciu zaręczynowym przez pannę Dianę Belgrave. Po powrocie North zastaje Dianę w rodzinnym zamku. gdzie pracuje jako guwernantka jego młodszego rodzeństwa. Zdziwiony odkrywa. że w kraju otacza go zła sława: w eleganckim towarzystwie panuje opinia. że jest zbyt szalony. by nadawał się na męża.

North daje jasno do zrozumienia. że mimo skandalu wciąż pragnie Diany i gotów jest podjąć każde ryzyko. by ją zdobyć. Teraz jest już zaprawionym w bojach wojownikiem – a bitwę o serce swej damy postanowił wygrać. Diana stoczyć musi trudną walkę. by nie stracić głowy dla mężczyzny. którego wciąż przecież nie zamierza poślubić.

Wydawnictwo: Am

Cena:zlaczeni, arabska wendeta, death stranding solucja, apollo i boskie próby mroczna przepowiednia pdf, george martin gra o tron, portugalka, probalistyka, tadeusz burczyński, sempik, ebooklibra, wszystko albo nic pdf, kierunki geograficzne ćwiczenia, mechaniczna ksiezniczka, laila shukri byłam kochanką arabskich szejków pdf, łowca dusz alex kava, sztuka rysowania ludzie, krzysztof janoszka, perfekcyjna niedoskonałość pdf, katastrofa posmoleńska…