ISBN

ISBN

9788381641012: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/nigdy-cie-nie-opuszcze-butler-j-sara-manasterska-178167u

Cena:


Kurs pozytywnego myślenia. Moja wewnętrzna moc

Autor: Beata Pawlikowska

Zmiana sposobu myślenia to najbardziej niesamowite i skuteczne narzędzie do naprawienia swojego życia.

Wszystko wtedy się zmienia na lepsze.

Absolutnie wszystko.

Nie tylko twoje myśli i samopoczucie.

Zmienia się na lepsze twoje zdrowie. podejmujesz lepsze decyzje. dostajesz lepsze propozycje. spotykasz wspaniałych ludzi. masz więcej pieniędzy. pojawiają się nowe możliwości. a ty masz poczucie. że wszystko ma sens i czujesz radość. że jesteś jego częścią.

 Zrób to razem ze mną!

 To jest właśnie podręcznik z ćwiczeniami do codziennego ćwiczenia nowego. pozytywnego sposobu myślenia.

 Tym razem na pewno ci się uda!

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 27.9


ISBN

9788381173032: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/osobowosc-pelna-magii-dagmara-skalska-180206u

Cena:


ISBN

9788395383885: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/pewnego-razu-latem-janette-oke-182293u

Cena:


Moc granatu

Autor: Marta Motyl

„Moja orientacja nie była łaską. W połączeniu z taką osobowością. temperamentem i pomysłami stanowiła ładunek wybuchowy. Granat!”. wyznaje Magda. Jego moc powoduje. że romansuje z własną uczennicą. którą nazywa Lolitą i pasjonatem rekonstrukcji historycznych – naraz. Na nich nie kończą się jej podboje. Jednak bohaterka testuje nie tylko swe najbardziej namiętne wcielenie. Z łatwością szpiega wślizguje się w role powściągliwej adeptki nauczania. usłużnej hostessy. magnetycznej modelki. Nie opuszcza jej kreatywność ani nie odpuszcza jej autodestrukcja. Okaleczającej się kobiecie niełatwo jest porzucić nawyki. które już dawno weszły w krew.Wszystkie przeżycia i otaczającą ją rzeczywistość komentuje plastycznie. ekspresyjnie. z pazurem. w dwugłosie Erosa i Psyche.

:

Cena:


Zmysłowa córka prezydenta

Autor: Meredith Wild

Charlotte Daley to córka nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jako jedynaczka jest zarówno rozpieszczona. jak i całkowicie ignorowana przez swoich potężnych rodziców. Podczas kampanii kazano jej jeść odpowiednimi widelcami. uśmiechać się. kiedy zajdzie taka potrzeba i przez wiele miesięcy stanowić uosobienie perfekcji. Teraz jednak. gdy jej ojciec zasiada już w Białym Domu i jest zbyt zajęty. by zauważyć jej istnienie. Charlotte postanawia zakosztować wolności. zanim wróci na studia w Nowym Jorku.

Zane Parker ma tylko jedno zadanie – ochraniać córkę prezydenta. codziennie. dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dziewczyna imprezuje jednak jak szalona od dnia inauguracji. krocząc niebezpieczną ścieżką. która może zniszczyć jej reputację i wywołać skandal nie b

:

Cena:przemiana jodi picoult, koniec wszystkiego, podejdź bliżej, córka doskonała, jak pisać pracę magisterską węglińska pdf, jak przetrwać w średniowiecznym krakowie, wiedźmin książki pakiet, gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących pdf, wisla w ogniu, przełęcz diatłowa. tajemnica dziewięciorga, stulecie winnych ci którzy wierzyli, dan pearson, biblioteka pwn, żółte ślepia, wszystkich nas nie spalicie…