1

1

:

:

Cena:


ISBN

9788381290555: Wydawnictwo

Format

18.45: https://woblink.com/ebook/rdza-jakub-malecki-32155u

Cena:


ISBN

9788372787101: Wydawnictwo

Przełomowa książka laureata Nagrody Nobla! Daniel Kahneman wciąga czytelnika do żywej rozmowy o ludzkim myśleniu i pokazuje. kiedy można. a kiedy nie należy ufać własnemu umysłowi.

Daniel Kahneman – laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii. psycholog wyróżniony za odkrycia. które podważyły model racjonalności ludzkich osądów i decyzji – nigdy dotąd nie zgromadził w jednym miejscu owoców swoich wieloletnich badań i przemyśleń. Zrobił to dopiero w „Pułapkach myślenia”!

Kahneman objaśnia w nich działanie umysłu i opisuje. jak o naszym myśleniu decydują dwa systemy: pierwszy – szybki. intuicyjny i emocjonalny. oraz drugi – wolniejszy. ale działający w sposób bardziej logiczny. Kahneman odkrywa przed nami niezwykłe możliwości. ale t

14.62: https://woblink.com/ebook/nowy-wspanialy-swiat-aldous-huxley-bogdan-baran-144299u

Cena:


Sekret mojego męża

Autor: Liane Moriarty

Jak dobrze znasz swoich najbliższych? Jakie sekrety przed tobą skrywają?

„Dla mojej żony. Cecilii Fitzpatrick. Otworzyć wyłącznie w przypadku mojej śmierci”.

 

Ten dziwny list od męża Cecilia znalazła przypadkiem. Leżał gdzieś na strychu wetknięty w stertę dokumentów. Otwierać. nie otwierać? Po co John-Paul go napisał? Co w nim było? Cecilia. oddana żona i matka. zawsze starała się postępować słusznie. Czy ma prawo grzebać w przeszłości męża. skoro on żyje i ma się dobrze?

Ale tajemnic nie można skrywać w nieskończoność. a prawda – nawet ta najtrudniejsza – sama domaga się ujawnienia. Niewyjaśniona historia sprzed lat wstrząśnie życiem nie tylko Cecilii. lecz także dwóch innych kobiet i na zawsze zwiąże ze sobą ich losy.

Prze

1:

Cena:after już nie wiem kim bez ciebie jestem wattpad, terapia pożywieniem, zmieszch 4, specnaz uzbrojenie, justyna jasiewicz, książki janusza korczaka, wielki ogarniacz życia we dwoje pdf, after 3 pdf, jacyno, after 3, origami dla dzieci pdf, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta pdf, audiobook pilipiuk, zaginione laleczki pdf, droga do nieba pdf, magdalena sitarz, szyfry enigmy wolfenstein, łosiak, sprawa honoru, kwiaty dla algernona pdf, virion audiobook, niemoralna, akademicki zbiór zadań z chemii ogólnej pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin