Uśpione morderstwo

Uśpione morderstwo

Autor: Agata Christie

„Morderstwo nie jest czymś. co można traktować lekkomyślnie” – mówi panna Marple. Gwenda Reed całkowicie się z nią zgadza. Młoda mężatka trafia do domu. w którym w dzieciństwie była świadkiem uduszenia kobiety. Teraz nie wie. czy to nie wytwór jej wyobraźni. Nie wiedział tego również jej ojciec. który zmarł w przekonaniu. że zabił żonę. Gwenda wyjaśnia zagadkę zniknięcia macochy i dopowiada losy ojca. Podróż w mroczną przeszłość wyzwala w bohaterach silne emocje.

Uśpione morderstwo to zakończenie kariery detektywistycznej panny Marple. a także ostatnia powieść Agaty Christie. opublikowana 10 miesięcy po jej śmierci.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Korzenie zła

Autor: Roberto Costantini

Druga część bestselleowej TRYLOGII ZŁA

Trypolis. lata 60. XX wieku. Młodość niespokojnego Michele Balistreriego jest burzliwa jak ghibli. wiatr siekący wybrzeże tumanami pustynnego piasku. Młodzieńcze lata Mike’a naznaczają dwie okrutne śmierci. których przyczyny pozostają tajemnicą. dwie niemożliwe do pogodzenia miłości. udział w spisku przeciwko Kadafiemu i przymierze krwi. które naznaczy nie tylko ciała. ale i dusze czterech przyjaciół.

Rzym. wrzesień 1982. Młody komisarz Balistreri nocami znieczula się seksem. pokerem i alkoholem. a za dnia bez przekonania prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Anity. południowoamerykańskiej studentki zamordowanej dzień po przyjeździe do włoskiej stolicy. Zaciągnięty dług wdzięczności każe mu też czuwać nad Claudią Teodori. dziewczyną stawiającą

31.99: https://woblink.com/ebook/oko-w-oko-ze-zlem-kerry-daynes-160666u

Cena:


Wymarzony narzeczony

Autor: Tessa Dare

Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je. wygrywają. kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…
Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje. ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Jest pewna. że jej debiut na londyńskich salonach będzie zupełną porażką. a ona sama na zawsze straci szanse na znalezienie męża. Robi więc to. co od wieków robi każda nieśmiała. niepewna siebie młoda dama: wymyśla sobie ukochanego.
Przystojnego. honorowego Szkota. zakochanego w niej bez pamięci… Pisze do wyimaginowanego kapitana MacKenzie długie listy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Do dnia. kiedy w jej drzwiach staje prawdziwy kapitan MacKenzie – przystojny jak grzech. choć może nie aż tak bardzo honorowy.

26.9: https://woblink.com/ebook/cien-rycerza-sebastien-de-castell-34937u

Cena:


Projektowanie doświadczeń

Autor: Gałązkiewicz Igor

Dlaczego istotą rzeczy stało się doświadczenie klienta? Jak jest projektowane? Dlaczego w sklepach sprzedaje się wrażenia. a nie tylko produkty? I dlaczego sklepy stały się połączeniem laboratorium. galerii sztuki i placu zabaw?

Co wspólnego z projektowaniem doświadczeń mają kurz. kosmos i kaszmir? Co łączy kapsułowe kolekcje i limitowane edycje z masową produkcją?

Dlaczego w dobie najnowszych technologii świat stał się tak nostalgiczny i tęskni za rzemieślniczym kunsztem. esencjonalnymi ideami i autentyzmem?

Czym jest luksus w czasach wszystkiego? I wreszcie – dlaczego rzecz tkwi w idei?

Projektowanie doświadczeń to porywająca podróż po świecie marketingu. designu i architektury. Opowieść o tym. jak

25.6: https://woblink.com/ebook/dzieci-umyslu-orson-scott-card-9067u

Cena:


ISBN

9788381475556: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/i-sypnela-lacina-agata-kelso-173559u

Cena:


Takie rzeczy tylko z mężem

Autor: Agata Przybyłek

Zuzannie wydaje się. że ma wspaniałe życie: stałą pracę. duży dom. synka i męża. No dobrze. tego ostatniego tylko miewa. co boleśnie uświadamia jej psycholożka Matylda Mak. Zainspirowana jej zachętami Zuzanna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o uwagę Ludwika. To jednak wcale nie będzie takie łatwe…

Do czego posunie się zaniedbana kobieta? I czy wybrane sposoby na odzyskanie męża przyniosą rezultat?

„Takie rzeczy tylko z mężem” to opowieść o miłości. rodzinie i szarej codzienności ukazanej w zabawny sposób.

Porządna dawka uśmiechu gwarantowana!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 27.9pan romantyczny leisa rayven pdf, python dla dzieci pdf, czy można wyleczyć cukrzycę, zadania z analizy matematycznej, nike nominacje 2020, vi keeland pdf, kane pdf, uniesienie, audiobooki na telefon, topologia pdf, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, afrykańska karta praw człowieka i ludów, jednak mnie kochaj pdf, ten mężczyzna tom 5, kompozycja bez tajemnic, urodzeni biegacze, ludzie bezdomni ile stron, doktryna prawnicza, stalin i naukowcy, wyporzyczyc, państwo platona, wojciech kostecki…