ISBN

ISBN

9788380731240: Wydawnictwo

Format

16.99: https://woblink.com/ebook/ksiega-dzungli-rudyard-kipling-23361u

Cena:


9788366375000

Wydawnictwo: Drageus

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-3-bunt-dariusz-domagalski-153802u: https://woblink.com/product-publication/download/153802/epub

Cena:


Skończ z tym sh*tem!

Autor: Gary John Bishop

Nieważne. czy popadłeś w rutynę codzienności. czy nuży cię praca. czy nie możesz znaleźć swojej idealnej połówki. czy masz problemy z oszczędzaniem lub kłopoty z dbaniem o zdrowie. wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.

Jeśli chcesz. by twoje życie było choć trochę niezwykłe. nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. „Skończ z tym sh*tem!” pozwoli ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da ci moc. dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie. o jakim zawsze marzyłeś. choć nie wiedziałeś. jak je osiągnąć. Przygotuj się. że wszystko. co o sobie wiesz. stanie na głowie!

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


ZAPOMNIANY OGRÓD

Autor: Kate Morton

Straszliwy sekret…

W noc dwudziestych pierwszych urodzin Nell O’Connor poznaje sekret. który na zawsze zmieni jej życie. Kilkadziesiąt lat później Nell wsiada na pokład statku płynącego do Anglii. aby wreszcie odnaleźć prawdę o sobie. Droga wiedzie ją na smagane wiatrem wybrzeża Kornwalii. do tajemniczej posiadłości Blackhurst. należącej do arystokratycznej rodziny Mountrachet.

Tajemnicze dziedzictwo…

Po śmierci Nell jej wnuczka. Cassandra. otrzymuje niespodziewany spadek. Dom zwany Cliff Cottage i otaczający go ogród kryją w sobie tajemnice związane z rodziną Mountrachetów i zaginioną autorką mrocznych wiktoriańskich baśni. To tam Cassandra odkryje prawdę o swojej rodzinie i rozwikła stuletnią tajemnicę zaginionej dziewczynki.

Wydawnictwo: Wydawni

Cena:


Wydawnictwo

Otwarte: Format

126199

https://woblink.com/product-publication/download/126199/epub: 1

Cena:


Odyseja

Autor: Homer

‚Odyseja’ to poemat będący eposem heroicznym. którego autorstwo przypisuje się Homerowi. Jest to jeden z najstarszych zabytków literatury greckiej i europejskiej.

Odyseja zaczyna się po 10 latach wojny trojańskiej. Odyseusz ciągle nie wraca do domu z wojny. Jego syn Telemach ma 20 lat i dzieli dom ze swą matką Penelopą i 108 młodymi ludźmi – zalotnikami. ubiegającymi się o jej rękę.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788366520196: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/uniwersytet-fallen-crest-tom-5-tijan-meyer-181656u

Cena:dyhotomia, opowiadania borowskiego audiobook, moja kuzynka rachela online, złe miejsce tom 2, mirosław prandota, bielawny krzysztof, renata zielińska, oblicza epok 1.1 pdf, zazie w metrze, chłopcy z placu broni książka do czytania pdf chomikuj, jack ketchum dziewczyna z sąsiedztwa pdf, stephenking pl, małgorzata błoch-wiśniewska, magdalena boczkowska, polska rzeczywistość, układy fpga, streszczenie lektury szatan z siódmej klasy, felix koneczny, tomasz srebnicki, darmowy ebook, anna matuszyńska…