ISBN

ISBN

9788380751804: Wydawnictwo

Format

16.14: https://woblink.com/ebook/behawiorysta-remigiusz-mroz-24954u

Cena:


Jeśli zatęsknię

Autor: Anna Ficner-Ogonowska

Czasami trzeba dać losowi drugą szansę

Gdy odnajdziesz prawdziwą miłość nawet najtrudniejsze przeszkody nie zatrzymają Cię na drodze do szczęścia.

 

„Jeśli zatęsknię” to wciągająca i przejmująca opowieść o życiu i wszystkich jego barwach.

Kiedy przychodzą trudne zmiany. łatwo zanurzyć się w bezdennej rozpaczy i przestać wierzyć. że nawet najboleśniejsze rany leczy czas. Jednak w największym nieszczęściu można poszukiwać szczęścia. Któregoś dnia wschodzi słońce. wiatr przegania chmury. wraca tęsknota za uczuciami. Wtedy wystarczy pamiętać. że w każdej chwili może pojawić się ktoś. dzięki komu życie nabierze znów sensu. Trzeba tylko wpuścić go do swojego świata.

Powieść Anny Ficner-Ogonowskiej tętni emocjami. Poz

19.2: https://woblink.com/ebook/ksiezyc-z-peweksu-aleksandra-bockowska-31724u

Cena:


Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

Autor: Filip Zawada

Na świecie pewnych jest tylko kilka rzeczy. Za wyrażanie się nie dostajesz deseru (kto by go zresztą jadł). Błażej to beksa i irytujący dureń. który gówno wie o życiu. A dorośli zajmują się samymi pierdołami. no chyba. że są kierowcami cystern. I bądź tu mądry. kiedy kot Szatan znika w tajemniczych okolicznościach. sklepikarka Stefa rodzi sobie nagle dziecko. a za zakonnicami to już w ogóle nie trafisz.

‚Rozdeptałem czarnego kota…’ to historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. planecie ludzi. Świeża. błyskotliwa proza. która sprawia. że zaczynasz widzieć. jak bardzo świat z twoich wyobrażeń różni się od tego. w którym żyjesz. Z każdą stroną uświadamiasz sobie. że tę książkę Filip Zawada napisał właśnie o tobie.

‚Wszys

Autor: Karolina Panz

Cena: Tomasz Frydel


ISBN

9788324061136: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/pomocnik-kata-marek-krajewski-186510u

Cena:


Droga Szamana. Etap 1: Początek

Autor: Wasilij Machanienko

Barliona. Wirtualny świat pełen potworów. walk. przygód. tajemnic i graczy spragnionych tego. co w prawdziwym życiu niedostępne: elfów i magii. krasnoludów i gnomów. smoków i księżniczek oraz niezapomnianych konfrontacji.

Gracze Barliony pozostają online całymi miesiącami; zamknięci w podtrzymujących funkcje życiowe kapsułach. nie wracają do realu. ścigając się z innymi w levelowaniu postaci i zdobywaniu kolejnych osiągnięć. W Barlionie prawie wszystko jest dozwolone. a gracze nie odczuwają bólu i cierpienia. Tak działają filtry doznań: każdy cios. potknięcie. rana odbierane są przez graczy tak. jakby rozgrywały się na ekranie monitora: zupełnie bez bólu.

Ale od każdej zasady są wyjątki. Istnieje grupa graczy. dla których Barliona zamieniła się w piekło. To prz

26.99: https://woblink.com/ebook/pelnia-zycia-agnieszka-maciag-25934u

Cena:w obronie syna online, więcej niż pocałunek pdf, jest w porządku, woblink com, fizjoterapia kliniczna w geriatrii, 1000 najczęściej używanych francuskich słów pdf, ibuk.pl, sławek muturi, metro pdf, michał wojtas, ważne słowa, dom z papieru ksiazka, meandrowanie, karol marks książki…