180012

180012

20.99: https://woblink.com/ebook/podejrzany-fiona-barton-180012u

1

:

Cena:


Niemcy. Opowieści niepoprawne politycznie cz.III

Autor: Piotr Zychowicz

Najbardziej niewygodne prawdy o niemieckiej historii. kontynuacja bestsellerowych „Żydów” i „Sowietów”

Trzecia po bestsellerowych Żydach i Sowietach książka z niepoprawnego politycznie cyklu autora Obłędu ’44 i Paktu Ribbentrop–Beck. W Niemcach Piotr Zychowicz jak zwykle zmusza czytelnika do przemyślenia i ponownej oceny spraw – jak nam wmawiano – nie podlegających dyskusji. Burzy mit Hitlera ultraprawicowca. w rzeczywistości zatwardziałego lewaka. Pisze o fatalnych błędach Niemców we wschodniej Europie. gdzie początkowo witani jak wyzwoliciele. swoją ludobójczą polityką zaprzepaścili szansę na błyskawiczne pokonanie Sowietów. Szuka źródeł niemieckiego rasizmu w południowej Afryce i spiera się z Davidem Irvingiem. historykiem skazanym za negowanie Holokaustu. Pisze o Polakach w Afrikakorps. domu publicznym w Auschwitz oraz o hinduskich esesmanach. Prowadzi czytelnika przez pola bitew i obozy śmierci. zagląda do gabinetów nazistowskich ideologów i sztabów sił zbrojnych. A nade wszystko zastanawia się. jak do tego wszystkiego mogło dojść… 

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


ISBN

9788324072040: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/glos-sumienia-danielle-steel-178072u

Cena:


Kronika pechowych wypadków. Tom 1. Kłopoty mnie kochają

Autor: Joanna Szarańska

Zosia. zwana przez przyjaciół Zojką. jest początkującą dziennikarką i marzy o tym. żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo!

Pędząc na pociąg. tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę. a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni wciśnięty do ciasta z kremem. Zojka ląduje na pierwszym miejscu listy podejrzanych i musi czym prędzej wyplątać się z tej afery. Niestety. wyjątkowo irytujący redaktor lokalnej gazety już zwęszył sensację… 

Jakby tego było mało. Zojka musi jeszcze zażegnać konflikt z przystojnym. choć gburowatym sołtysem i przekonać kuzynkę. że wcale nie zamierzała podrywać jej narzeczonego.

Autorka przezabawnego cyklu „Kalina w malinach” powraca

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Bracia Slater. Branna

Autor: L. A. Casey

Kontynuacja czwartego tomu bestsellerowej serii o braciach Slater!

Po ciężkich przeżyciach Branna i Ryder pragną spokoju. Jednak oboje mają zupełnie inną wizję tego. jak będzie wyglądało wspólne rodzinne życie. Ryder marzy o tym. aby mieć dużo dzieci. co nie przekonuje nowej pani Slater.

Branna cieszy się z tego. że ma wokół siebie kochające osoby i czuje się bezpieczna. Woli nie wybiegać za bardzo w przyszłość i skupić się na miesiącu miodowym. który ich czeka.

Jednak niewinny wyjazd na łono natury zamieni się w koszmar. kiedy niebezpieczeństwo przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Czy Ryder i Branna po raz kolejny wyjdą z tego obronną ręką?

Branna ceni nad życie Rydera. Branna chroni to. co ceni najbardziej.

___

L.A. Casey – bestsellerowa autorka „The

40: https://woblink.com/ebook/echo-serca-liana-piotr-185683u

Cena:nauka czytania metodą sylabową do druku, zbrodnia i kara audiobook, kawalec pediatria, chłopaki komiks chomikuj, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jezyk polski matura ustna, finanse publiczne teoria i praktyka, krzysztof czub, audiobook sherlock holmes, sekretne życie samotnej matki, egzamin gimnazjalny 2019 przedmioty przyrodnicze, aga szymczak, darmowe-ebooki.com.pl opinie, watch dogs 2 poradnik, boginie w każdej kobiecie, okruchy szczęścia, pies baskervillów audiobook, mechanika ogólna pdf, purpurowy zmierzch, zatoka naval, imperium kapuściński…