Wampir

Wampir

Autor: Władysław Stanisław Reymont

Wampir – powieść grozy. Główny bohater. poeta Zenon. jest emigrantem z Polski. który osiedlił się w Londynie. Tam znajduje stabilizację życiową oraz piękną narzeczoną Betsy. Jego życie komplikuje się w chwili. gdy pod wpływem przyjaciela ulega tajemnicom spirytyzmu. Poznaje hinduskiego guru oraz piękną i tajemniczą Daisy. Zafascynowany nią. coraz bardziej ulega jej urokowi. Za jej pośrednictwem kontaktuje się z duchami oraz staje się świadkiem satanistycznych rytuałów. Jego sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. gdy do Londynu przybywa dawna jego ukochana Ada. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wampir_(powieść)

Wydawnictwo: Armoryka

Cena: 10


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

173965

https://woblink.com/product-publication/download/173965/epub: 1

Cena:


ISBN

9788376862323: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/rywalki-kiera-cass-11221u

Cena:


ISBN

9788366074705: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/uwiklani-grzeszne-noce-laurelin-paige-126665u

Cena:


Ścigana

Autor: Lisa Harris

Lot Nikki Boyd do Nashville przebiegał rutynowo… do czasu lądowania awaryjnego.

Gdy sytuacja na lotnisku zostaje opanowana. Nikki orientuje się. że zaginęła kobieta. która w samolocie siedziała obok niej. Nikt nie chce potwierdzić jej obecności na liście pasażerów. Kiedy Nikki dowiaduje się. że Erika Hamilton leciała do Nashville pod opieką generała sił powietrznych. by zeznawać przed sądem przysięgłych jako kluczowy świadek. zaczyna się zastanawiać. czy jej zniknięcie z miejsca katastrofy oznacza ucieczkę przed kłopotami czy przeciwnie – wpadnięcie prosto w nie. Zanim Nikki zdąży po podróży zobaczyć się z rodziną. zostaje wraz ze swoim zespołem wciągnięta w śledztwo w sprawie zaginionej. w którym motywy są równie niejasne jak podejrzani.

Kilkakrotnie nagradzana autorka Lisa Harris naszpi

18.45: https://woblink.com/ebook/witkacy-etyka-agnieszka-kalowska-27220u

Cena:hiszpański lucyfer pdf, archipelag spratly, płytki umysł, optymalizacja dyskretna, trener personalny książka, gwiazda sowiecka, tokarczuk audiobook, give me hope, lublimy czytać, łzy tess pdf, innowacje finansowe, siłaczka test pdf, górka śmierci, wielki projekt, jak zadowolić kobiete, alfabet krzyżówka, richard p. feynman, chyłka zaginięcie odcinek 3 chomikuj, hołownia książka, waldemar chrostowski książki, dzisiaj umrzesz ty, jacek bartosiak książki, wbrew zasadom samantha young pdf, siła naomi alderman, czas żniw samantha shannon, e-booki za darmo…