Tangerynka

Tangerynka

Autor: Mangan Christine

Alice spodziewałaby się spotkać w Maroku każdego. tylko nie Lucy.

Po owianym tajemnicą wypadku na amerykańskiej uczelni te dwie przyjaciółki – dawniej nierozłączne – przez ponad rok nie utrzymywały kontaktów. Skąd Lucy się tu wzięła? Dlaczego chce odnowić znajomość i powrócić do dawnych rytuałów przyjaźni? A może Alice powinna się cieszyć? Nie odnalazła się przecież w Tangerze. zbyt się bała zanurzyć w tętniącą życiem medynę oraz nieznośny skwar.

Wkrótce jednak do Alice powraca znajome uczucie – czuje się manipulowana i tłamszona. Gdy jej mąż przepada bez wieści. Alice zaczyna podawać w wątpliwość wszystko: nie tylko istnienie niepokojącej przyjaciółki. ale i stan swojego umysłu.

Tangerynka to opowieść przeszywająca niczym sztylet – urokliwy. kunsztown

31.9: https://woblink.com/ebook/zamien-leczenie-na-jedzenie-michalsen-andreas-181164u

Cena:


Dobre pochodzenie

Autor: Diane Gaston

Oliver Gregory jest traktowany przez członków socjety z jawną pogardą. Nikt nie ma mu za złe udziałów w znanym z erotycznych ekscesów klubie dla dżentelmenów. ale wszystkim przeszkadza jego pochodzenie. Pół biedy. że jest nieślubnym synem markiza. gorzej. że jego matka była Hinduską. Gdy Cecilia. z którą spędził w Paryżu upojne chwile. oznajmia. że oczekuje jego dziecka. Oliver postanawia jej pomóc. Zaprasza Cecilię pod swój dach i zatrudnia w klubie. Wpada w szał. gdy dowiaduje się. że ukochana zarabiała na życie jako luksusowa kurtyzana. Zaczyna wątpić. że to on jest ojcem jej dziecka. jednak nie ma serca skazywać niewinnej istoty na ciężki los bękarta. jakiego sam doświadczył. Wkrótce przekona się. że Cecilia darzy go prawdziwym uczuciem i wcale nie chce wykorzystać.

Wydawnictwo: Har

Cena: 33.99


Mój kumpel Jeremi

Autor: Ewa Martynkien

Czwarta klasa to dla Oskara i jego przyjaciela Jeremiego zupełnie nowy rozdział w życiu. Trzeba zacząć wszystko od początku. No prawie wszystko. bo przecież to. co najważniejsze. czyli przyjaźń. zostaje. Przynajmniej tak się im obu wydaje. Pewnego dnia Oskar wpada w kłopoty i decyduje się ukryć to przed Jeremim. To jego wielki SEKRET. Gdzie kończy się tajemnica i zaczyna kłamstwo? Czy dobrze jest nie mówić prawdy bliskim. zwłaszcza gdy jest się samemu w niebezpieczeństwie? „Mój kumpel Jeremi” to ciepła. pełna humoru opowieść o tym. co w bliskich relacjach jest najważniejsze. Nie tylko dla chłopców.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Relacje nad przepaścią – jak je naprawić lub kiedy warto z nich zrezygnować

Autor: Ilse Sand

Jak zbliżyć się do osoby. z którą utraciliśmy kontakt lub od której się oddaliliśmy? Czy można odzyskać zaufanie i otwartość w zniszczonej relacji? Co zrobić. by przywrócić chemię w związku? A gdy nie ma już wyjścia. jak odpowiednio się pożegnać?

„Gdyby chciała. sama by podjęła próbę kontaktu”. „Na pewno jest na mnie zły”. W przypadku chęci zrobienia pierwszego kroku w odbudowaniu relacji. wymówek i argumentów przeciw nigdy nie brakuje. Dlatego by popracować nad relacją. trzeba znaleźć w sobie odwagę. Nie tylko. by wyjść z inicjatywą. ale i by być gotowym na konfrontację.

Możesz zdecydować. że będziesz walczyć o swoją relację. albo że chcesz z niej zrezygnować. Możesz sprawić. by w miarę możliwości ponown

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99szepty z wyspy samotności, renata zielińska, pozwól mi kochać, filozofia wychowania, podejrzany świst, przybadz duchu swiety, nadzy mężczyźni, fizjoterapia w chirurgii, ian rankin książki, pustostany dorota kotas, poszukiwacz złota na 2, anna giza poleszczuk, agata matuszewska, jolanta kaleta, język włoski pdf, kultura korporacyjna…