ISBN

ISBN

9788324041848: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/corka-stalina-rosemary-sullivan-27762u

Cena:


Z modlitwy czerpać siłę. Modlitewnik Jana Pawła II

Autor: Jan Paweł II

‚Rytm każdego dnia wyznaczały Ojcu Świętemu Brewiarz. Różaniec. Droga krzyżowa. litanie i inne modlitwy Kościoła. Codziennie zanosił je przed oblicze Boga. Zebrane w jednej książeczce słowa. którymi modlił się Jan Paweł II. stanowią niezastąpioną pomoc w modlitwie każdego wierzącego człowieka. Modlitwy te wymienione zostały przez Ojca Świętego w osobistych notatkach. wydanych w książce „»Jestem bardzo w rękach Bożych«. Notatki osobiste 1962-2003”. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 6


Zło

Autor: Zielke Mariusz

Wzięty adwokat Tomasz Mauer po wielu życiowych zakrętach przenosi się z rodziną do niewielkiego miasteczka. gdzie chciałby odnaleźć upragniony spokój i czas dla najbliższych. Okazuje się jednak. że prowincja nie jest wolna od układów. w które bohater bardzo szybko zostaje wplątany przez miejscowego potentata Szymurę. Życie Tomasza Mauera wkracza na nowe tory. kiedy dostaje zlecenie od fundacji – ma się zająć sprawą Jania Wiśnika. pacjenta miejscowego szpitala psychiatrycznego. Kim jest ten człowiek? Co łączy go z Szymurą? Gdzieś czai się zło… A może wszyscy nosimy je w sobie?

Teraz zapraszamy Was do przejrzenia ebooków Starej Szkoły

41- яр

 

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 34.01


BARNIM Ogień

Autor: Bernard Berg

Przeszłość? A może przyszłość? Czy to ma znaczenie?

Kiedy wśród położonych z dala od cywilizacji wzgórz płonie wieś. a jej mieszkańcy giną w niepokojących okolicznościach. tajemniczy wędrowiec Barnim i jego spotkani na szlaku towarzysze postanawiają zaangażować się w wyjaśnienie zagadki. Pasmo wydarzeń niesie ich przez górskie uroczyska. opuszczone ruiny. miejsca zapomnianych i nadal żywych kultów. by znaleźć swój zaskakujący finał w największej osadzie w okolicy.

BARNIM Ogień to przygodowa powieść drogi. W realiach przypominających XIX wiek. tytułowy bohater – awanturnik i wagabunda. wplątuje się w pozornie prostą intrygę. Kolejne przemierzane na szlaku kilometry przybliżają go do jej rozwikłania. Tyle że. jak to w życiu bywa. każda odpowiedź rodzi nowe pytania. Nic nie jest taki

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


Niedobry pasterz

Autor: Przemysław Borkowski

W podolsztyńskim lesie zostaje brutalnie zamordowana piętnastolatka. Ślady na ciele oraz ubraniach wskazują. że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. 

Kiedy w kilka dni po odnalezieniu zwłok okoliczny pijak przyznaje się do winy. sprawa wydaje się zamknięta. Do momentu. gdy na komisariat przychodzi ksiądz miejscowej parafii i oznajmia. że to on zabił dziewczynę. 

Presja mediów i społeczeństwa. by znaleźć mordercę. jest na tyle duża. że policja zwraca się do Zygmunta Rozłuckiego. Jednak psycholog podejmuje śledztwo dopiero wtedy. gdy do Olsztyna przybywa żądna władzy dziennikarka Janczewska.

Działając w duecie. przysporzą sobie wielu wrogów. a ich własne życia znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


:

:

Cena:umierający, oblicza epok 2, operator numeru alarmowego chomikuj, wiedźmin audiobook, konarzewski krzysztof, książki erotyk romans pdf, królowe życia jacek wójcik wiek, insulinooporność. szybkie dania, rosyjska medycyna ludowa, evan currie hayden war, homo deus mobi, iwona wrońska, andrzej adamski, sowietyzacja polski, pstryk jak zmieniać żeby zmienić, 101 porad rodzicielskich, marta brzezińska-waleszczyk, zemsta i przebaczenie tom 4…