EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

177821: 17.9

https://woblink.com/product-publication/download/177821/epub

:

Cena:


Szalone pocałunki

Autor: Eloisa James

Najbogatszy kawaler Anglii zostaje swatką… pięknej damy. której sam pożąda!

Dla pięknej. dowcipnej Lavinii Grey gorsze od konieczności poproszenia wyniosłego Partha Sterlinga. aby ją poślubił. jest tylko jedno: że Parth odmówi. I rzeczywiście jest tak. że najbogatszy kawaler Anglii nie zamierza żenić się z kobietą tak lekkomyślną i tak obsesyjnie zainteresowaną modą jak Lavinia. Parth wybrał sobie o wiele bardziej odpowiednią pannę.

Kiedy jednak dowiaduje się o rozpaczliwej sytuacji Lavinii. proponuje. że znajdzie jej męża. A nawet lepiej: znajdzie dla niej samego księcia.
Dla Partha. bogatego i wpływowego bankiera. osieroconego wychowanka księcia Wilde’a. wszystko jest możliwe. Tylko czy taka szalona obietnica nie okaże się zbyt ryzykowna?

Wydawnict:

Cena:


ISBN

9788363842338: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/bezsennosc-siuda-monika-178226u

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.: Format

178131

https://woblink.com/product-publication/download/178131/epub: 1

Cena:osiedle żniw mróz, dermatologia pdf, damy złotego wieku, metoda case study, jessica borys ulub, złamanie przezkrętarzowe kości udowej rehabilitacja chomikuj, gildia magów audiobook, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej pdf, ksiazki online, prokurator pdf, apollo i boskie próby 2, neuropsychologia kliniczna, vanity fair serial, gąsiorowski wacław, schiller zbójcy, przestań się zamartwiać…