https://woblink.com/product-publication/download/153839/epub

https://woblink.com/product-publication/download/153839/epub

1:

:

Cena:


Życie za wszelką cenę

Autor: Lisa Genova

Kto choruje na ALS? Z tego. czego był świadkiem w klinice. odpowiedź brzmi: każdy. (…)

ALS nie ma żadnych uprzedzeń. alergii ani fetyszów. To zabójca. który nie dyskryminuje. Dlaczego czterdziestopięcioletni pianista koncertowy zapada na ALS? A dlaczego nie?

Lisa Genova. neurobiolożka i bestsellerowa autorka Motyla powraca z przejmującą historią o żalu. przebaczeniu. wolności i wartości zdrowia.

Życie za wszelką cenę to wzruszająca. mistrzowska historia o szukaniu odkupienia i tym. co znaczy znaleźć spokój w przebaczeniu.

Richard to wybitny pianista. Jego błyskotliwa kariera i świetny wygląd sprawiły. że stał się egocentrykiem. który nie widzi nic. poza czubkiem własnego nosa. Tylko on tak mistrzowsko potrafi łączyć emocje z bezbłędną techniką. Tak było

35.99: https://woblink.com/ebook/kiedys-po-ciebie-wroce-agata-czykierda-grabowska-151975u

Cena:czy niebo istnieje, bartłomiej nita, michał guminiak, forajter, leon wachholz, dzień dobry północy, pamiętnik świętego mikołaja, matura ustna polski edulandia, malgorzata szulc, syzyfowe prace stefan żeromski, administracja zespolona definicja, orwell folwark zwierzęcy pdf, jowita pustuł, anna puślecka wiek wikipedia, system bezpieczeństwa wewnętrznego, odwiedziny rozmowy o dizajnie…