Falk: wspomnienie. Amy Foster. Jutro

Falk: wspomnienie. Amy Foster. Jutro

Autor: Joseph Conrad

Zbiór trzech mistrzowskich nowel pióra Josepha Conrada. Autor zabiera czytelników w świat morskich podróży i przygód. To opowieści o nierozerwalnym związku człowieka z naturą i jego walką z żywiołem. To także historie snute na styku dwóch egzotycznych wobec siebie światów. Conrad porusza problematykę kolonializmu i relacji swój-obcy. Historie bohaterów stają się pretekstem do analizy moralnej ludzkich wyborów. psychiki i ogólnej kondycji człowieka.

Wątki autobiograficzne pisarza przenikają się z fikcją literacką. dostarczając czytelnikowi wielu emocji. ale i przybliżając ówczesną wiedzę i wyobrażenia o świecie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788726128222: Wydawnictwo

Format

5.99: https://woblink.com/ebook/moj-pan-wola-na-mnie-pies-o-psie-marszalka-pilsudskiego-jan-oldakowski-199605u

Cena:


ISBN

9788726209280: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/czas-przed-smiercia-czesc-1-jesper-bugge-kold-199805u

Cena:


ISBN

9788726127959: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-wchodza-na-antene-rafal-witek-199552u

Cena:


FCK Mini – Mistrzowski rzut Claudemira

Autor: Zimakoff Daniel

W tej książce przeczytacie o niezwykłym spotkaniu Ingi i Storma z piłkarzem FC Kopenhaga. Claudemirem. Dzieciom udaje się namówić sportowca na prezentację słynnego rzutu z autu. Szybko okazuje się. że jednak nie powinien był tego robić… Poza tym znajdziecie tu ćwiczenia praktyczne i przydatne wskazówki. jak taki rzut poprawnie wykonać.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99klęska imperium zła rok 1920, milf opowiadania, path of exile poradnik, krzysztof gąsior, dead island solucja, pudelko z marzeniami, tess gerritsen sekret którego nie zdradzę, ludowa twórczość artystyczna, budynki biurowe, prześniona rewolucja, bader online pl, adhortacja amoris laetitia pdf, ingmar bergman dzieci, amanda quick książki, przestepstwa seksualne, pomruki, testy matematyczne klasa 3 do wydruku, dawkins bóg urojony…