Urologia. Ilustrowany podręcznik dla studentów i stażystów

Urologia. Ilustrowany podręcznik dla studentów i stażystów

Autor: Tomasz Drewa

Długo oczekiwana publikacja dla studentów medycyny i stażystów. Nowoczesny podręcznik powstał z myślą o Czytelnikach. którzy muszą przeanalizować wiedzę urologiczną w ciągu zaledwie kilku dni.

Najważniejsze wiadomości. istotna wiedza. definicje. schematy i wyjątkowy materiał ilustracyjny tworzą podręcznik doskonały. z którym uzyska się wiedzę potrzebną do bezpiecznej pracy z chorym.

Materiał do książki został przygotowany niezwykle starannie. z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Autorzy dołożyli starań. by przekazywana treść była ciekawa. praktyczna i zachęcała do poszukiwania dalszych informacji.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 10


Forever My Girl

Autor: Heidi McLaughlin

Nigdy nie myślałem. że zostanę gwiazdą rocka. Będąc w college’u. planowałem grać w futbol. następnie dostać się do drużyny ligi zawodowej i poślubić ukochaną z liceum. z którą wiódłbym długie i szczęśliwe życie.

Informacją o wyjeździe złamałem serce nie tylko jej. ale i sobie. Byłem młody. Podjąłem tę decyzję. mając na względzie swoje a nie nasze dobro. Mimo że oddałem duszę muzyce. nie zapomniałem o zapachu czy uśmiechu tej dziewczyny.

Po dekadzie wracam pełen nadziei. że uda mi się to wszystko wyprostować. Wciąż pragnę. aby była moja na zawsze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 29.99


Czarnobyl

Autor: Kate Brown

26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylu miała miejsce największa w dziejach katastrofa elektrowni jądrowej. Natychmiast rozpoczęła się gigantyczna akcja ratunkowa. a przez kolejne miesiące lekarze i niektórzy działacze partyjni z ogromnym poświęceniem walczyli o to. by zminimalizować wpływ eksplozji na zdrowie ludności zamieszkującej skażone tereny. Jednak równocześnie trwały inna akcja – propagandowa – a jej stawką były nie tylko interesy Związku Radzieckiego. lecz także wszystkich państw wykorzystujących energię jądrową.

Kate Brown spędziła lata. wertując dokumenty w archiwach. przeprowadziła setki wywiadów z mieszkańcami Strefy Wykluczenia. z politykami. radzieckimi i zagranicznymi specjalistami od atomu. W efekcie szczegółowo opisała wydarzenia. które nastąpiły po katastrofie. ale przede wszystkim przygotowała wstrząsającą relację z tego. jak (i dlaczego) rządzący. ludzie nauki i media całego świata wspólnie wykreowali tę opowieść o Czarnobylu. którą znamy do dziś.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.85treny jana kochanowskiego opracowanie, perfekcyjne kłamstwo, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla gimnazjum, joanna drosio-czaplińska, krzysztof maurin, dumania pesymisty, w świecie logopedii tom 1 pdf, najlepszy powód, by żyć, encyklopedia gender, odcień północy l.j. shen pdf, kompetencje kluczowe w edukacji wczesnoszkolnej, kwintesencja q, nawałnica mieczy krew i złoto pdf, ryszard majer, ona ma siłę emily nagoski pdf, remigiusz mróz audiobook peb, trzepot skrzydeł pdf…