Smocze skarby

Smocze skarby

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy ludzie są gotowi na to. by żyć w szczęściu. bez negatywnych uczuć. bez zazdrości i bogactwa? Czy zaufanie. dobroć. gościnność wystarczą. by uchronić się przed złem? Jaką rolę w tej historii odgrywają smoki? Czy we współczesnym świecie wciąż jest dla nich miejsce? 

Książka „Smocze skarby” porusza wiele ważnych tematów. To bardzo pouczająca opowieść. którą powinno przeczytać każde dziecko. 

Zatem pora wyruszyć do baśniowego świata. na spotkanie ze smokiem Agapitem. Elfidami. mieszkańcami Poldocji. Zalustrza i Mrocznymi. gdzie mądry smok przekazuje swoje skarby Markowi – ubogiemu chłopcu. który dzięki swojemu dobremu sercu i odwadze zostaje rycerzem.

Bajka dostarczy młodym czytelnikom wiele ciekawych przygód. ale i niebezpieczeństw. J

:

Cena:


Zaopiekuj się mną. Bezdomny. smutny Puszek

Autor: Webb Holly

Pies Poli w trakcie spaceru odnajduje coś niesamowitego – miot kociąt. Kociaki są samotne. zmarznięte. malutkie i bardzo się boją! Bez swojej mamy nie mają szansy na przetrwanie nocy w lesie. W okolicznym schronisku brakuje wolnych miejsc. więc rodzina Poli postanawia zabrać kociaki do domu. Dziewczynka z ogromnym poświęceniem opiekuje się maluchami. Z każdy dniem przywiązuje się do nich coraz mocniej. zwłaszcza do jednego – najmniejszego i najsłabszego. któremu nadaje imię Puszek. Nieustannie zbliża się dzień rozłąki. kiedy kotki trafią do nowych domów. Jak Pola i Puszek mają się rozstać. kiedy nie wyobrażają już sobie życia bez siebie? Czy dziewczynce uda się przekonać rodzinę. aby zatrzymali Puszka?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena:


Latająca gospoda

Autor: Gilbert Keith Chesterton

Obowiązkowa Msza Święta w kościele w Beaconsfield oraz kufel dobrego angielskiego piwa w miejscowej gospodzie – oto jak dla G.K. Chestertona wyglądać musiała każda niedziela. Jedno zresztą związane było z drugim. gdyż według brytyjskiego pisarza właśnie chrześcijaństwo uzbraja człowieka w umiejętność prawdziwego korzystania z życia. To połączenie było dla niego wyznacznikiem old merry England – starej. wesołej Anglii: tradycyjnej. chrześcijańskiej. plebejskiej. w której ludzie potrafili się prawdziwie cieszyć.
Taki też właśnie obraz kreśli w swej Latającej gospodzie. sowizdrzalskiej powieści. opartej na motywie buntu trzech kompanów wobec administracyjnego nakazu prohibicji. Na znak protestu wesołkowie przemierzają kraj z wielką beczką rumu i ogromnym kawałem serca. urządzając obok zamkniętych gospód szalone biesiady.
Książka Chestertona to sprzeciw wobec postoświeceniowych ‚racjonalistycznych’ trendów. które całe bogactwo ludzkiego doświadczenia chciałyby pozamykać w sztywnych ramach procedur i kodeksów.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


Odrodzeni

Autor: Colleen Houck

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy gwiazd” jednej z najpopularniejszych autorek powieści young adult! Wkrocz do świata niezwykłej egipskiej mitologii! 

Lily Young myślała. że podróżowanie po całym świecie z przebudzonym po tysiącleciach księciem było wielką przygodą. Nie wiedziała jednak. że wyprawa życia dopiero przed nią… 

Kiedy Amon i Lily zostają tragicznie rozdzieleni. książę przenosi się do świata Niderlandów nazywanego przez zwykłych ludzi piekłem. Zrozpaczony utratą swojej prawdziwej miłości woli cierpieć w agonii. niż wypełnić swój obowiązek ochrony ludzkości. Tymczasem załamana dziewczyna szuka schronienia na farmie swojej babci. Mimo próby odcięcia się od świata. nieustannie śni koszmary o nieprzemijającym cierpieniu ukochanego.

Przed odejściem chłopak podarował Li

24.95: https://woblink.com/ebook/marketing-terytorialny-w-ujeciu-relacyjnym-rudolf-wawrzyniec-147593u

Cena:


ISBN

9788301203580: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/rozwoj-biologiczny-czlowieka-od-poczecia-do-smierci-napoleon-wolanski-maria-kaczmarek-147667u

Cena: Maria Kaczmarek


ISBN

9788366338203: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/skin-beauty-anjali-mahto-147516u

Cena:powieść kafki, kanon medycyny chińskiej żółtego cesarza, rzniw, przebudzenie de mello audiobook, inny swiat audiobook, biologia molekularna w medycynie pdf, darkest dungeon arlekin, pomoc społeczna pdf, skala wechslera interpretacja wyników, w szczebrzeszynie wiersz, lubiny czytac, testy osobowości pdf, czarna owieczka lektura karty pracy, przezwajanie silnika krok po kroku, kalosze szczęścia, król cierni, baśnie tysiąca i jednej nocy pdf, wydawnictwo czarne zapowiedzi…