Konklawe

Konklawe

Autor: Robert Harris

POTĘGA BOGA – AMBICJA CZŁOWIEKA

 

W ciągu następnych 72 godzin jeden z nich stanie się najpotężniejszym przywódcą duchowym na ziemi

 

W Watykanie umiera propagujący ideę Kościoła ubogiego. znienawidzony przez Kurię papież. Misja przeprowadzenia konklawe przypada w udziale kardynałowi Lomeliemu. mającemu za sobą kryzys wiary dziekanowi Kolegium Kardynalskiego. Do wzięcia udziału w wyborach uprawnionych jest stu siedemnastu kardynałów. lecz tuż przed rozpoczęciem głosowań w Domu Świętej Marty pojawia się kolejny. nieznany nikomu kardynał Benitez z Filipin. którego zmarły papież podniósł do tej godności w tajemnicy przed watykańskimi urzędnikami. 

 

Zamknięci we wnętrzu Kaplicy Sykstyńskiej elektorzy modlą się o to. by Duch Święty oświecił ich i pomógł

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 27.43


Panny młode. Lato

Autor: Beth Wiseman

Czerwcowa panna młoda

Marybeth Whalen

Wynne Hardy nigdy by nie przypuszczała. że zaręczy się podczas udziału w telewizyjnym reality show. ale kiedy poznała Andy’ego. oboje od razu przypadli sobie do gustu. Para przygotowuje się do ceremonii ślubnej na plaży. która będzie transmitowana na cały kraj. Jednak właśnie teraz. gdy marzenia Wynne zaczynają się spełniać. do jej życia ponownie wkracza były chłopak. Callum złamał jej serce parę lat temu. a dziewczyna wciąż nie przepracowała uczuć. którymi go darzyła.

Czy telewizyjny ślub Wynne się odbędzie? Czy zostanie idealną. czerwcową panną młodą. jakiej oczekuje stacja?

 

Lipcowa panna młoda

Beth Wiseman

Gdy Alyssa Pennington szła wzdłuż kościelnej nawy ku mężczyźnie swoich snów. był t

39.9: https://woblink.com/ebook/jedz-pysznie-i-chudnij-zysk-anna-206398u

Cena:antoni kępiński melancholia, kupisiewicz podstawy dydaktyki, seks jakiego nie znacie, nora roberts nowości, tadeusz milewski językoznawstwo pdf, chaos on deponia osiągnięcia, włodek markowicz książka, jolanta klimczak, andrzej pitrus, płonący lód, kolejne 365 dni opis, kolejne 365 dni pdf za darmo, scarlet cole, ślepnąc od świateł jakub żulczyk, książki nowości warte przeczytania, omerta miasto gangsterów, wizygot, origami dla dzieci do wydrukowania, uwikłani tom 4, subnautica surowce…