Iliada

Iliada

Autor: Homer

‚Iliada’ to poemat będący eposem heroicznym. którego autorstwo przypisuje się Homerowi. Jest to jeden z najstarszych zabytków literatury greckiej i europejskiej.

Epos obejmuje okres około 49 dni z dziesiątego – ostatniego roku wojny trojańskiej.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


:

:

Cena:


Trzeci etap

Autor: Katarzyna Ryrych

Zuzanna. przez rodzinę postrzegana jako „ta. której się nie udało”. posiada skarb. na który mają chrapkę wszyscy kuzyni – stary dom w Beskidzie Wyspowym.

Jest sama. na emeryturze – mogłaby pomóc przy wnukach… Tak kombinują.

Tymczasem Zuzanna czuje. że właśnie nadszedł nowy. trzeci etap jej życia. w którym wreszcie pomyśli o sobie.

Zadowolona przyciąga do siebie coraz więcej przyjaznych sobie ludzi. freaków. trochę odmieńców. którzy tak jak ona chcą żyć w zgodzie ze sobą.

W tej loterii trafia się Zuzannie nawet mały romans.

W rodzinie i w zatęchłym L. nie wszystkim się to podoba.

Zuzanna zaczyna czuć na swojej szyi coraz ciaśniejszą pętlę niechęci. Czy powinna zacząć się bać?

Wydawnictwo: Literatura

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/187414/epub

1: Autor

:

Cena:


Do szpiku kości

Autor: Kinga Wyskiel

Czy da się namalować życie od nowa? To pytanie. na jakie musi znaleźć odpowiedź Marek. obiecujący malarz. który cudem uniknął śmierci. Za cel stawia sobie znalezienie osoby. która uratowała mu życie.

Emilia jest młodą studentką. która próbuje wymazać ogromną część swojej przeszłości. Po tym. jak opuściła rodzinne miasto. obiecała sobie nigdy więcej tam nie wrócić. Od pewnych wspomnień jednak nie da się uwolnić. Ciągła ucieczka jest męcząca. a całego życia nie da się spędzić pod wodą…

Oboje brutalnie doświadczeni przez życie szukają ukojenia. Czy w szarej i trudnej rzeczywistości uda im się odnaleźć kolory i pomóc sobie nawzajem?

Woda daje ukojenie. farby przykrywają ból. Uczucie przeszywa do szpiku kości.

Marta Daft<

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 19.49


Blondynka na Hawajach

Autor: Beata Pawlikowska

Marzyłam o tym od czasów szkoły średniej. kiedy po raz pierwszy usłyszałam nazwę Mauna Kea. Te dwa słowa brzmiały dla mnie magicznie. Mauna Kea – Biała Góra. najwyższy szczyt świata o wysokości ponad 10 000 metrów. Tajemniczy wulkan wyrastający z dna oceanu. święty dla rdzennych Hawajczyków.

Wyruszyłam wreszcie w podróż na Hawaje! Przez wulkany. czarne plaże i wodospady Big Island. po słynnej drodze do Hany na wyspie Maui. do magicznego lasu na prawie bezludnej wyspie Molokai i na plażę Waiki w Honolulu na wyspie Oahu. Szlakiem starożytnej wiedzy ho’opono’pono. huny. hawajskich legend i polinezyjskiej przeszłości.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 29.9rupi kaur słońce i jej kwiaty, dżuma audiobook, ba paris pozwol mi wrocic, program resocjalizacyjny dla skazanych, wroga miłość ana rose pdf, lew starowicz pdf, cabre jaume, katarzyna bocheńska, monika jaruzelska z partnerem, klauzule generalne w prawie cywilnym, europa universalis mroczne wieki, krysicki, joseph conrad książki, kathryn croft córeczka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin