Zakulisowe umowy. które zmieniły świat

Zakulisowe umowy. które zmieniły świat

Autor: Jacques Peretti

Rzetelna. Polecamy czytelnikom. którzy są zainteresowani tym. jak naprawdę rozwija się świat biznesu. – „Library Journal”

Sądzimy. że światową gospodarką kierują siły. które rozumiemy – określone prawa ekonomii oraz wybierani przez nas politycy. Tymczasem Jacques Peretti prowokacyjnie twierdzi. że większość otaczającego nas świata – od spożywanej żywności. przez kupowane produkty. po przyjmowane przez nas leki – kształtują tajne negocjacje i umowy biznesowe. o których nie mamy pojęcia.

Autor wprowadza nas w środowisko potężnych graczy biznesowych i analizuje krok po kroku dziesięć przełomowych umów. które spowodowały transformację współczesnej gospodarki. Ujawnia m.in.. jak korporacyjni liderzy stworzyli całą branżę dietetyczną. jak PayPal opanował rynek płatności online oraz jak szefowie firm farmaceutycznych uknuli skuteczny plan sprzedaży leków ludziom zdrowym.

Peretti. nagradzany dziennikarz śledczy. na podstawie swojej rozległej wiedzy i wnikliwych badań wskazuje także intrygujące i fascynujące powiązania: np. jak poczynania Wall Street na rynku produktów spożywczych doprowadziły do wybuchu Arabskiej Wiosny lub co łączyło epidemię AIDS w San Francisco w latach 80. XX w. z załamaniem rynku kredytów hipotecznych subprime i kryzysem finansowym w 2008 roku.

Zakulisowe umowy to pasjonująca i pouczająca lektura!

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


:

:

Cena:


Śmiały podryw

Autor: Scarlett Cole

Obcesowy i bezczelny Dred Zander na pozór wydaje się właśnie tym mężczyzną. którego Pixie powinna za wszelką cenę unikać. Porzuciwszy swoją przeszłość i tożsamość. dziewczyna stara się od nowa zbudować życie – bezpieczne. spokojne i pewne. Ktoś taki jak Dred kompletnie do niego nie pasuje. ale on ma ten temat inne zdanie. Orzechowe oczy Pixie. fioletowe włosy i piękny egzotyczny tatuaż nie dają mu spokoju. Musi ją zdobyć. musi ją przekonać. że wspólnie mogą stawić czoło koszmarom przeszłości i ufnie spojrzeć w przyszłość.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


BARNIM Ogień

Autor: Bernard Berg

Przeszłość? A może przyszłość? Czy to ma znaczenie?

Kiedy wśród położonych z dala od cywilizacji wzgórz płonie wieś. a jej mieszkańcy giną w niepokojących okolicznościach. tajemniczy wędrowiec Barnim i jego spotkani na szlaku towarzysze postanawiają zaangażować się w wyjaśnienie zagadki. Pasmo wydarzeń niesie ich przez górskie uroczyska. opuszczone ruiny. miejsca zapomnianych i nadal żywych kultów. by znaleźć swój zaskakujący finał w największej osadzie w okolicy.

BARNIM Ogień to przygodowa powieść drogi. W realiach przypominających XIX wiek. tytułowy bohater – awanturnik i wagabunda. wplątuje się w pozornie prostą intrygę. Kolejne przemierzane na szlaku kilometry przybliżają go do jej rozwikłania. Tyle że. jak to w życiu bywa. każda odpowiedź rodzi nowe pytania. Nic nie jest taki

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


:

:

Cena: 27.9


ISBN

9788378398509: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pe

Cena: 3.66


Logistyka w przedsiębiorstwie

Autor: Iwona Pisz

We współczesnych gospodarkach rosnące skomplikowanie produkcji sprawia. że coraz większego znaczenia nabierają procesy logistyczne. Autorzy skupili więc uwagę na: znaczeniu i celach logistyki; procesach logistycznych i infrastrukturze transportowej; logistyce zaopatrzenia. produkcji i dystrybucji; łańcuchu logistycznym; analizie efektywności systemów logistycznych; komputerowym wspomaganiu systemów logistycznych; projektowaniu systemów logistycznych.

Podręcznik uzupełniają pytania kontrolne i ćwiczenia sprawdzające wiedzę oraz słownik ważniejszych terminów.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów uczelni technicznych na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji oraz studentów uczelni ekonomicznych

:

Cena:


ISBN

9788324046447: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/bogini-tanca-ewa-stachniak-29837u

Cena:tess gerritsen sobowtór pdf, tadeusz dolega-mostowicz, orly imperium, o czym szumi las online, zmysłowe dziewczyny, prof. w. julian korab-karpowicz, justyna majchrzak-lepczyk, płomień i krzyż tom 4 premiera, moja walka książka, anna szawiel, dwunaste nie myśl że uciekniesz, akademicki zbiór zadań z chemii ogólnej pdf, w zapomnieniu pdf, mowa ciała allan pease, zbigniew brzeziński książki, wojciech wrzosek…