ISBN

ISBN

9788380491946: Wydawnictwo

Format

18.1: https://woblink.com/ebook/wszystkie-ziarna-piasku-bartek-sabela-17775u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 27611

https://woblink.com/ebook/ksiega-rodu-z-baltimore-joel-dicker-joanna-polachowska-27611u

:

Cena:


Zastępcza miłość

Autor: Beata Majewska

Wielki świat. zakazane uczucie i kusząca propozycja…Julia. skromna studentka z Polski. przyjmuje nietypowe zlecenie od amerykańskiego milionera. które całkowicie odmienia jej życie. Przed Julią otwiera się inna rzeczywistość. w której luksus. wielkie pieniądze i zdradzieckie intrygi są na porządku dziennym. Pośrednikiem w transakcji jest czarnoskóry Diamond King. Jednocześnie między nim a Julią rodzi się uczucie. Jest to jednak miłość niemożliwa. która nie powinna się zdarzyć. Sytuacja dodatkowo komplikuje się. gdy w rodzinie milionera dochodzi do tragedii. co stawia pod znakiem zapytania powodzenie całego przedsięwzięcia…Czy ta historia zakończy się jak bajka o Kopciuszku?

Autorka książki. Beata Majewska. to polska pisarka. która wydała dotychczas kilkanaście świetnie przyjętych pow

:

Cena:


Tarabanie w Barbakanie

Autor: Henryk Chmielewski

Autobiografia Papcia Chmiela. twórcy komiksowej serii przygód Tytusa. Romka i A’Tomka.

Papcio Chmiel nareszcie dowcipnie i ironicznie o sobie samym. „Autobiochichichiczne rewelacje” – jak sam określa je autor – to odmalowana na tle życia przedwojennej i wojennej Warszawy opowieść o dzieciństwie i młodości nestora polskiego komiksu. Na kolejnych księgach przygód Tytusa. Romka i A’Tomka wychowują się już następne pokolenia. Ale dopiero teraz Henryk Chmielewski opowie o długiej i krętej drodze do kariery rysownika. W końcu o mało nie zostałby elektrykiem! Jak sam mówi: „Cud. że się tak nie stało. Do prezydenta od elektryka – krótka droga pomyka”. 

Henryk Jerzy Chmielewski to najpopularniejszy autor komiksów w Polsce. grafik. rysownik i publicysta. nestor i mistrz

27.99: https://woblink.com/ebook/krotka-historia-o-dlugiej-milosci-ewelina-karpacz-oboladze-angelika-kuzniak-34047u

Cena: Angelika Kuźniakkatarynka wypracowanie, cień i kość pdf, mieczysław łobocki metody i techniki badań pedagogicznych pdf, krystyna sobczyk, miasto szczęścia, bądź moim marzeniem, zarządzanie książka pdf, martina stoesel, naziści i szabesgoje, na wagę złota, michniewicz tomek, zarys współczesnej ortodoncji, rana dasgupta, mirosław tryczyk drzazga, rozwój biologiczny człowieka, co się stało z iwoną wieczorek pdf, jacek tacik, do zakochania jeden rok, diagnoza w socjoterapii, michalda przepowiednie, uniwersytet dziecięcy książka…