Pasujesz tu najlepiej

Pasujesz tu najlepiej

Autor: Miranda July

Czy pływaczka musi naprawdę pływać?

Kto z nas nie boi się tajemniczej postaci zakradającej się w nocy po schodach?

Jak zwabić ukochaną osobę. kiedy nie mamy odwagi opowiedzieć jej o naszych potrzebach?

Czy uda nam się spokojnie usiąść przy jednym stole z kimś. kogo traktowaliśmy jak własne dziecko. dopóki niepostrzeżenie nie zaczął się spotykać z naszym byłym partnerem?

To nie poradnik. ale autorka udzieli nam pewnych życiowych podpowiedzi.

W szesnastu krótkich tekstach Miranda July opowiada historie ludzi zakochanych. samotnych. poszukujących. często zagubionych. ale jednak wierzących w to. że się uda.

„Mistrzyni absurdu powraca. W opowiadaniach July kryje się znów neurotyczność z posmakiem czułej pokraczności. która nie irytuje. ale

29.9: https://woblink.com/ebook/kwiaciarka-anna-kasiuk-141186u

Cena:


Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Ogniem i mieczem”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Ogniem i mieczem”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Longinusa Podbipięty.  Longinus Podbipięta był jednym z bohaterów występujących w powieści H. Sienkiewicza „Ogniem i mieczem”. Longinus był litewskim szlachcicem herbu Zerwikaptur. Był człowiekiem bardzo religijnym i honorowym.. Kochał się w Annie Borzobohatej. ale nie mógł jej poślubić dopóki nie dotrzymał ślubów. Wypracowanie zawiera 312 wyrazów.

Charakterystyka Jurko Bohuna.  Charakterystyka Jurko Bohuna. jednego z bohaterów powieści H. Sienkiewicza pod tytułem „Ogniem i mieczem”. Bohun był walecznym i odważnym człowiekiem zdolnym do największych czynów. Wśród Koza

:

Cena:


PDF

142120: 40.4

https://woblink.com/product-publication/download/142120/pdf

:

Cena:


Kolor milczenia

Autor: Elia Barceló

Przeszłość czai się za zamkniętymi drzwiami. Najwyższa pora się z nią rozprawić.

Książka 2017 roku w Hiszpanii!

Jak długo można uciekać przed demonami przeszłości? Helena Guerrero. hiszpańska malarka. robi to od lat. Trudna relacja z matką. śmierć rodzeństwa. samobójstwo ojca… Cienie tamtych wydarzeń odbijają się na jej twórczości i wychodzą na jaw podczas psychoterapii.

Pewnego dnia artystka wyrusza w podróż w rodzinne strony. by na podstawie zdjęć. dokumentów i rozmów zrekonstruować bieg wydarzeń i ostatecznie rozwiązać gnębiące ją tajemnice. Realia lat 30.. 50. i 60. przeplatają się ze współczesnością. a bolesne piętno białego terroru i epoki Franco odciska się na kolejnych pokoleniach rodziny Guerrero.

Elia Barceló tworzy magiczny i wielowymiarowy świat. Zbrodnia. zdrady i głęboko skrywane tajemnice wplecione w klimatyczny obraz luksusowego marokańskiego życia zapewniają porywającą lekturę. Jej proza. porównywana do pióra Jaume Cabrégo. zachwyciła czytelników w Hiszpanii. gdzie powieść została okrzyknięta najlepszą książką roku 2017. Barceló zdobywa też coraz większą popularność w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Ekscytująca mieszanka kryminału i sagi rodzinnej. której tragiczna przeszłość i głęboko skrywane sekrety po latach wychodzą na jaw.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


ISBN

9788393794195: Wydawnictwo

Format

23.12: https://woblink.com/ebook/podroz-w-nubii-i-wyzszej-etiopii-1821-joachim-sliwa-jozef-julian-sekowski-142094u

Cena:agonia pdf, tyrmand zły audiobook, przeżyć. droga dziewczyny z korei północnej do wolności, noc bez księżyca, 13 ksiega pana tadeusza, eugeniusz oniegin pdf, język niemiecki pdf, gdy przychodzą dusze, narodziny nowożytnego świata pdf, jan paweł ii encykliki, gabriel pdf, dziewczyna z tatuażem na lędźwiach, biały pająk książka, architektura uczuć meg adams pdf, niecne zamiary, agata ulanowska, defetyzm co to, kubuś puchatek ebook, 100 książek wszechczasów newsweeka, misja greyhound…