Poradnik szczęśliwej singielki

Poradnik szczęśliwej singielki

Autor: Klaudia Klara

Dlaczego ona ma chłopaka. a Ty nie?

Gdzie i jak szukać tego jedynego?

I jak być szczęśliwą singielką?

Wspaniała. piękna i mądra Singielko. czas zawalczyć o własne szczęście! Świat jest duży i daje mnóstwo możliwości. Wyciągnij rękę po swoje. Siostra Klaudia da ci kilka niezawodnych wskazówek. jak być szczęśliwą singielką!

#YOLO #GIRLPOWER #SINGIELKAWWIELKIMMIEŚCIE

Dzięki tej książce poznasz wady facetów. zalety singielek. zainspirujesz się pewnością siebie Beyonce i pociągającym uśmiechem Shakiry. Pójdziesz na dziesięć nieudanych randek i zastosujesz genialny patent na podryw. A jeśli przystojniak o bystrym umyśle i stalowych mięśniach znajdzie się koło Ciebie. nie przeoczysz go!

Zdobęd

:

Cena:


ISBN

9788324166572: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/tajne-epizody-ii-wojny-swiatowej-katarzyna-bazynska-chojnacka-maciej-antosiewicz-william-b-breuer-34921u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 730 (3/2016)

Autor: autor zbiorowy

Możesz życie swe odmienić

Największym sprzymierzeńcem wielkich duchowych tradycji Wschodu i Zachodu jest dziś nauka. przede wszystkim psychologia i badania nad mózgiem. Osiągnięcia tych dyscyplin potwierdzają trafność dawnych intuicji etycznych i wyjaśniają przyczyny skuteczności klasycznych praktyk duchowych.
Jak poznać siebie? Co utrudnia nam pracę nad sobą? I dlaczego dobry charakter jest ważniejszy niż osobowość?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9


ISBN

9788380977952: Wydawnictwo

Format

31.8: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mam-katie-marsh-25987u

Cena:


:

:

Cena:kristina ohlsson, zioła w medycynie, tatuaż z tryzubem, zawód policjanta, szczepan twardoch król pdf, dżuma książka pdf za darmo, html5 i css3, darmowe książki na kindle, darmowe ebooki, ebokk, julisz slowacki, katarzyna bonda pochłaniacz pdf, nikołaj gogol książki i sztuki, stanisław lem głos pana…