ISBN

ISBN

9788381320795: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/stulecie-winnych-notes-kulinarny-albena-grabowska-147106u

Cena:


Leadership ToolBox. Narzędzia nowoczesnego menedżera

Autor: Robert St. Bokacki

Za każdym sukcesem w biznesie stoi odpowiednio zarządzana drużyna.

Rewolucja cyfrowa i postęp technologiczny radykalnie wpłynęły na to. jak pracujemy. nawiązujemy relacje czy spędzamy wolny czas. Wraz z globalnymi zmianami oraz zachodzącymi przemianami społecznymi i pokoleniowymi modyfikacji uległ także portret skutecznego lidera. Rynek potrzebuje dziś nowego modelu kompetencji przywódczych.

Czas twardych. wszystkowiedzących wodzów minął bezpowrotnie. Dziś wartość menedżerów określa ich stosunek do ludzi – stwarzanie warunków do maksymalnego wykorzystania zdolności i możliwości każdego pracownika z osobna i wszystkich razem. Wymaga to od nich umiejętności pracy nad sobą. wzmacniania mocnych i korygowania słabych s

44.9: https://woblink.com/ebook/z-nosem-w-ekranie-anya-kamenetz-147104u

Cena:


Moje szkolne życie

Autor: Sophie Dieuaide

Gdy chodzi się do szkoły. czasami drobiazg wystarczy. by wszystko się skomplikowało: niezbyt modne ubrania. trochę za dużo nieśmiałości. Mam na imię Julia. mam 14 lat i jestem specjalistką od cudzych kłopotów! Razem z moją najlepszą przyjaciółką. Sabine. stworzyłyśmy małą agencję doradczą. Rozwiążemy każdy problem. z którym borykają się nasi koledzy ze szkoły: miłosny. rodzinny czy wizerunkowy. Za rozsądną cenę! O ile nie przeszkodzą nam w tym okoliczności…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


ISBN

9788380757042: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/to-co-nas-laczy-adrianna-klara-klosinska-147226u

Cena:


ISBN

9788381542951: Wydawnictwo

Format

16.99: https://woblink.com/ebook/jestesmy-wielcy-amber-lee-dodd-147225u

Cena:


ISBN

9788380885189: Wydawnictwo

Format

22.45: https://woblink.com/ebook/rajmund-rembielinski-krzysztof-pawel-wozniak-147467u

Cena:


Sekretny dziennik lasu

Autor: Przemysław Barszcz

Przemysław Barszcz. leśnik. dziennikarz i pisarz. niestrudzony badacz ojczystej przyrody. zaprasza nas do największej sieci społecznościowej. Zajrzyjmy na blogi pisane przez drzewa. zwierzęta i ekosystemy.

Co można odkryć w leśnym Archiwum X?
Dlaczego las wymienia co roku baterie słoneczne na nowy model?
Czy muchy mogą zapylać kwiaty?
Który pustelnik uwielbia żywić się grzybami?
Kogo terroryzują sikory?

Nieustająca inwazja obcych. Przekradają się nocami w ładowniach statków. czają się w mroku wagonów kolejowych i kontenerów. Pasażerowie na gapę. śmiertelne zagrożenie dla lokalnej autonomii. Obce grzyby. skorupiaki. nasiona. owady. ryby. a nawet ssaki dokonują inwazji. zmieniając nasz ekosystem.

Wilki u bram. Kundelek. łotrzyk ze schroniska. Z jednej z eskapad w centrum Krakowa pupil nie wrócił – kilka kilometrów od Rynku Głównego. Sukiennic i hejnału zjadły go wilki. Las wdarł się przemocą do miasta.

Zawilec – świadek nieśmiertelności. Kiedy jego stare kłącze obumiera. wyrasta z niego kolejne. przejmujące role poprzednika. Mamy więc do czynienia z jedną i tą samą rośliną. identyczną genetycznie; małe roślinki mogą okazać się starsze od najstarszych drzew w lesie. Czy zawilec jest wieczny. niczym Christopher Lambert w „Nieśmiertelnym”?

Nocne łowy. Lot puszczyka jest bezszelestny. a drapieżnik. niczym amerykański myśliwiec F-22 Raptor. jest dla swoich ofiar niesłyszalny i niewidzialny. „Wyłączenie” świstu skrzydeł daje nocnym drapieżnikom olbrzymią przewagę nad zdobyczą.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99ja inkwizytor. głód i pragnienie, zwierzaki wierszaki, germania tacyt, "spisek scenarzystów", balbutologopedia, kodeks pracy 2018 z komentarzem pdf, haruki, dziewczynka która widziała zbyt wiele, więźniowie niebezpieczni, paulina raczyło, kroniki jakuba wędrowycza, rynek nieruchomości książka pdf, msm ebok, mikołajek test pdf…