Ponad światem

Ponad światem

Autor: Scott Ellsworth

To był wyścig na dach świata.

Gdy w latach 30. XX wieku narastało napięcie pomiędzy największymi potęgami Europy. w Himalajach szalała już inna walka. Zespoły wspinaczy z Wielkiej Brytanii. nazistowskich Niemiec i Stanów Zjednoczonych rywalizowały ze sobą w wyścigu o najwyższe szczyty świata. w tym Mount Everest i K2. W odróżnieniu od dzisiejszych wspinaczy mieli niewiele zdjęć i map czy sprawnej aparatury tlenowej. a w góry szli w skórzanych butach i bawełnianych parkach. O dziwo. na przekór wszystkiemu wkrótce dotarli dalej i wyżej. niż ktokolwiek mógł się spodziewać. A gdy tak się stało. ich wyczyny przyciągnęły uwagę świata.

Książka Ponad światem. opisująca wydarzenia rozgrywające się w Londynie. Nowym Jorku. Niemczech. Indiach. Chinach i Tybecie. nie stanowi

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 36.99


Format

EPUB.MOBI: 192173

https://woblink.com/ebook/zmus-mnie-lee-child-jan-krasko-192173u

:

Cena:


Głos Ojca Pio nr 4 (124) lipiec/sierpień 2020

Autor: Opracowanie zbiorowe

OSOBNO. A JEDNAK RAZEM!

 

Najgorsze tygodnie. miejmy nadzieję. mamy już za sobą. Czas izolacji. niepewności. niekiedy strachu i bezradności pozostawił w nas ślad. Jednak nie tylko negatywny. Trudne wydarzenia. jakie przyniosła epidemia koronawirusa. obudziły w nas również nową wrażliwość. zdolność do wzajemnej pomocy i solidarność. Ukazały moc nadziei.

Jakie będą długofalowe skutki epidemii? Co naprawdę w nas się zmieniło? Jak teraz. gdy wracamy do normalnego życia. w pełni aktywować drzemiące w nas pokłady dobra. by odbudować nasze relacje. ekonomię. więzi społeczne? Jak zdaliśmy egzamin w trudnym czasie? Na te i inne pytania odpowiada wiele ciekawych osób. ekspertów w różnych dziedzinach.

Światłem na trudny czas jest dla nas równie

39.9: https://woblink.com/ebook/nieznany-skarb-ks-edward-staniek-190409u

Cena:toca gra, curunia, od morza aż do tatr chomikuj, mróz w kręgach władzy, scenariusze przedstawień kabaretowych, słownik rosyjsko polski pdf, ortografia klasa 2, trzepotanie jego skrzydeł, alfabet międzynarodowy, yalom istoty ulotne, drogi do rzeczywistości, pod słońcem, gramatyka historyczna, małgorzata bednarczyk, zasępa, the secret garden pdf, finanse przedsiębiorstw książka pdf, malgorzata niezabitowska…