Piękno ludzkiej duszy

Piękno ludzkiej duszy

Autor: OSHO

Cykl „Prawdziwe życie” to manifest bezcennego daru indywidualności – zarówno wolności. jak i odpowiedzialności związanej z życiem w zgodzie z własnym światłem. wolnym od pojęć i ideologii narzuconych przez innych – niezależnie od tego. czy są to rodzice. nauczyciele. księża lub politycy.

Wyzwanie polega na tym. aby nie brać niczego za pewnik. nie pozostawiać niezbadanego żadnego tematu tabu. Odważnie wkroczyć w nieznane. nie mając pojęcia. co się stanie: z kreatywnością i wrażliwością. ale bez przyjętej ideologii.

Osho porusza odwiecznie nurtujące ludzkość kwestie – istotę wiary w Boga. sens współczucia. co się dzieje. gdy umieramy. Dzieli się historiami z własnego życia. wnosi nowe spostrzeżenia do starych przypowieści oraz tworzy nową. bardziej autentyczną narrację o tym. co my. ludzie. robimy na tej planecie i dlaczego tu jesteśmy.

Osho mówi: „Musisz przejść transformację i tylko ty możesz to zrobić. Z wyjątkiem ciebie nikt inny nie może tam dotrzeć. To właśnie piękno ludzkiej duszy: jest ona absolutnie niedostępna dla nikogo. Nikt nie może dotknąć twojego wnętrza”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Linia

Autor: Karlsson Elise

Emma długo szukała pracy. jest więc szczęśliwa. mogąc pracować w dobrze prosperującej. prestiżowej firmie: wydawnictwie specjalizującym się w poradnikach. które uczą. jak dobrze żyć i efektywnie pracować. Jednak przychodzi chwila. w której trzeba się opowiedzieć po którejś stronie. Czy kurczowo trzymająca się stołka. niegdyś bezrobotna i zdesperowana bohaterka ma na to siłę?

Każde środowisko pracy łączą pewne cechy. o których Linia opowiada w sposób zabawny. nieraz absurdalny. ale boleśnie uderzający w czułe miejsca. Rozejrzyjcie się wokół: czy też tkwicie w matni. w której praca stała się sposobem na życie. ideologią?

„Co się dzieje. kiedy uwewnętrzniamy opresyjne mechanizmy i zaczynamy mylić przymus z przyjemnością? Czyste. chłodne sprawozdanie z pracy. która poprzerastał

31.9: https://woblink.com/ebook/nexus-sasha-alsberg-lindsay-cummings-agnieszka-brodzik-181644u

Cena: Lindsay Cummings


Kino epoki nowofalowej

Autor: Rafał Syska

Z jednej strony – filmy wielkich autorów. z drugiej – pierwsze blockbustery. Ogarniające kolejne kraje “nowe fale”. kontestacja. wschodzące kinematografie tzw. Trzeciego Świata. artystyczny awans filmu animowanego i dokumentalnego – i nowatorskie strategie dystrybucyjno-marketingowe hollywoodzkich wytwórni. sukcesywnie wchłanianych przez konglomeraty medialno-biznesowe. Takie były dwie dekady. które przedstawiamy w trzecim tomie Historii kina. Po Kinie niemym i Kinie klasycznym. pora na Kino epoki nowofalowej. Epoki uważanej przez wielu za najważniejszą i najodważniejszą w dziejach sztuki filmowej. Niniejszy tom obejmuje burzliwe lata 60. i 70. Skutki zachodzących wówczas przemian – politycznych. światopoglądowych. mentalnych i obyczajowych – odczuwamy do dziś. Żyjemy w świecie. który właśnie

:

Cena:


Pułapka na minotaury

Autor: Wojciech Kryska

Wyobraź sobie.

Wyobraź sobie. że przeczytana książka może zmienić Twój świat. Dosłownie.

Wyobraź sobie. że Aleksander Macedoński zginął pod Cheroneą. nim zdążył czegokolwiek dokonać.

Wyobraź sobie. że nie wszyscy mijani na ulicy ludzie należą do naszego gatunku.

Wyobraź sobie. że popularne portale aukcyjne pełne są przedmiotów przeklętych.

Wyobraź sobie. że klątwa umierającego potwora realizuje się podczas drugiej wojny światowej.

Jest jeszcze wiele zjawisk do wyobrażenia. W tym zbiorze znajdziesz krótki ich przegląd.

UWAGA: Wymagana umiejętność czytania.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


ISBN

9788381750820: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/przywodztwo-w-dzialaniu-wlodzimierz-swiatek-180387u

Cena:"kroniki rozdartego świata, kornel makuszyński szatan z siódmej klasy, język pisany, oto jest kasia plan wydarzeń, dobrze się myśli literaturą, joseph conrad i narodziny globalnego świata, papierowa księżniczka erin watt, dalekie pawilony, historia internet pdf, słyszałem, że malujesz domy, artur stachura, audio buk, narzędzia komunikacji marketingowej pdf, marek jeziński, do widzenia do jutra online, bajka pdf, efekt motyla, mirabelka książka, czarnobyl instrukcja przetrwania…