Format

Format

PDF: 207664

https://woblink.com/ebook/metafora-w-dzialaniu-dorota-rybarkiewicz-207664u

:

Cena:


Pieśni ofiarne

Autor: Rabindranath Tagore

“Pieśni ofiarne” to tom poezji Rabindranatha Tagore. indyjskiego poety. prozaika. filozofa. kompozytora. malarza. pedagoga. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Rabindranath Tagore za tom poezji “Pieśni ofiarne” w 1913 roku otrzymał literacką Nagrodę Nobla. Tematem wierszy jest bezgraniczne uwielbienie Boga. któremu autor pragnie powierzyć całe swoje życie. 

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.49


ISBN

9788395958113: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/najada-inga-iwasiow-zyta-oryszyn-205820u

Cena: 8.49


Wykolejeniec

Autor: Joseph Conrad

Powieść szczegółowo opisuje zgubę Petera Willemsa. nikczemnego. niemoralnego człowieka. który uciekając przed skandalem w Makassar. znajduje schronienie w ukrytej wiosce tubylczej. tylko po to. by zdradzić swoich dobroczyńców z powodu pożądania do córki wodza plemienia. Opowieść przedstawia powracającą postać Conrada. Toma Lingarda. który pojawia się również w „Szaleństwie Almayera” (1895) i „Ratunku” (1920). pojawiają się tu także inne postaci z tych powieści. Dzieło to jest przez wielu uważane za niedoceniane. Conrad romantyzuje środowisko dżungli i jej mieszkańców w stylu podobnym do swojego „Jądra ciemności”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51tess gerritsen bibliografia, follett, noc listopadowa wyspiański, przedsiębiorczość na czasie pdf, noszczyk chirurgia repetytorium pdf, issac asimov, zdrowy dom, kazusy prawo rzymskie, sprawdzian z biologii układ krążenia klasa 7, tabliczka mnożenia do 100 pdf, outsider stephen king chomikuj, komunikacja interpersonalna ćwiczenia dla dorosłych, poradnik inżyniera spawalnictwo pdf, toksyczna miłość i jak się z niej wyzwolić, sekrety dusz czysccowych, jędrzej imię, podlewski marcin, wilk i czerwony kapturek, cristiada film, bogowie i mity, mariusz ziomecki, interwencja kryzysowa książka, s ownik ortograficzny, o króliku który chce zasnąć pdf, jan nowicki książki, ziemia w ogniu, faust audiobook pl…