ISBN

ISBN

9788379852482: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/dynastia-graham-masterton-17450u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28250/epub

1:

:

Cena:


:

:

Cena:


Siostra Śmierć

Autor: Daniel Petr

Utalentowany śledczy z Uścia nad Łabą. Václav Rákos przyjeżdża do szpitala w Rumburku. Podejrzewa. że zmarła w wyniku zatrucia alkoholem metylowym pacjentka została zamordowana. Dwa latawcześniej doszło tam do sześciu innych tajemniczych zgonów. Czy te sprawy się łączą?

Niedługo potem ginie pracownik pobliskiego parku narodowego. Wszystkie dowody wskazują na Miloša Bieleja. zbrodniarza wojennego z byłej Jugosławii. Problem w tym. że zbiegły kiedyś do Czech Bielej od dekady nie żyje.

W swoim debiucie kryminalnym Daniel Petr zabiera nas na północ Czech w okolice skalnych miast Parku Narodowego Czeska Szwajcaria i tworzy opowieść równie urozmaiconą. jak tamtejsza rzeźba terenu.

Powieść była częściowo inspirowana autentyczną sprawą pielęgniarki z Rumburka. której nadano przy

29.9: https://woblink.com/ebook/zaginiona-lisa-harris-128866u

Cena:


Wtedy w Loszoncu

Autor: Peter Balko

„Wtedy w Loszoncu” to historia przyjaźni dwóch chłopców. Słowaka Lewiatana i Węgra Kapii. i jednocześnie kronika życia małego. tętniącego życiem miasteczka na pograniczu węgiersko-słowackim. opowiedziana z perspektywy dziecka obserwującego świat nieuzbrojonym w cynizm okiem. Lewiatan to spokojny grubasek. szkolny prymus. który zawsze trzyma się ustalonych reguł. Kapia jest jego przeciwieństwem – to zafascynowany przemocą naczelny łobuz-terrorysta miejscowej podstawówki. Przygody dwójki przyjaciół. pozornie banalne i prześmiewcze. są pretekstem do opowiedzenia o kwestiach fundamentalnych dla młodego człowieka – o dojrzewaniu. sile przyjaźni. kształtowaniu się osobowości. własnej tożsamości. Wydarzenia historyczne mieszają się z rodzinnymi historiami. rzeczywistość płynnie przechod

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788381781183: Wydawnictwo

Format

29.52: https://woblink.com/ebook/nowa-laleczka-dukey-k-webster-ker-174489u

Cena:


Amber

Format: EPUB.MOBI

39.8

1:

Cena:książki agnieszki krawczyk, dary anioła 2, pokuta w kwartanie, krótka rozprawa między trzema osobami panem wójtem a plebanem, motywacja i osobowość, magda pieczonka ksiazka, dzieci księży pdf, pług średniowieczny, książki do czytania, księżniczka musi umrzeć, zabojca z sąsiedztwa, urlich beck, orliński lem, bibliotekarz 4, aleksandra lemańska…