Fjällbacka (#10). Czarownica

Fjällbacka (#10). Czarownica

Autor: Camilla Läckberg

Zaginięcie czteroletniej Linnei z gospodarstwa koło Fjällbacki przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat. Z tego samego miejsca zginęła wtedy mała dziewczynka. której ciało zostało wkrótce znalezione w pobliskim leśnym jeziorku. Do morderstwa przyznały się dwie trzynastolatki. potem to odwołały. jednak sąd uznał je za winne. chociaż jako nieletnie nie trafiły do więzienia. Jedna z nich mieszkała potem spokojnie w Fjällbace. Druga wróciła po latach jako słynna hollywoodzka aktorka. aby zagrać w kręconym tam filmie o aktorce Ingrid Bergman. która często spędzała wakacje w tej okolicy.

Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede zaczynają szukać jakiegoś związku między obiema sprawami. chociaż początkowo sami w niego nie wierzą. Pomaga im Erika Falck. która pracuje nad książką o zbrodni sprzed lat.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Opowieści o pilocie Pirxie

Autor: Stanisław Lem

Pilot Pirx to sympatyczny ‚chłopak z sąsiedztwa’ siedzący za sterami gwiazdolotów. Na co dzień boryka się z przyziemnymi bolączkami epoki kosmicznych podróży: chciwymi armatorami. niesforną załogą. zdezelowaną flotą. Pirx doskonale radzi sobie jednak również w sytuacjach ekstremalnych. wymagających twórczego myślenia i niekonwencjonalnych zachowań. Sensacyjne historie z udziałem dzielnego pilota są pretekstem do rozważań o ludzkich niedoskonałościach. które składają się na istotę naszego człowieczeństwa.

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


146802

40.99: https://woblink.com/ebook/punkt-przelomowy-malcolm-gladwell-146802u

1

:

Cena:hrabi duszkiem tak, opowiadania bizarne chomikuj, gramatyka języka angielskiego w zdaniach do tłumaczenia, dzieci księży pdf, wiesław łuka nie oświadczam się, perwersyjna milosc, blanka lipińska pdf, o wojtku który został strażakiem, mój torin pdf, apteka zawiszy kod rabatowy, słownik synonimów pwn, rewizja pdf, darmowe ebooki, marketing kotler, małgorzata sieradzka, kasia galezowska, dzuma ksiązka pdf za darmo, dzieci i żaby…