ISBN

ISBN

9788393096336: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/barnim-ogien-bernard-berg-33333u

Cena:


Tolkien i C. S. Lewis. Historia niezwykłej przyjaźni

Autor: Colin Duriez

Tolkien i Lewis znani są na całym świecie pisarze. twórcy Śródziemia i Narnii. Jednak bardzo niewielu spośród milionów fanów i czytelników wie cokolwiek o ich niezwykle skomplikowanej i złożonej przyjaźni. Bez nieustannego zachęcania ze strony Lewisa. Tolkien nigdy nie ukończyłby Władcy Pierścieni. Z drugiej strony cała twórczość fantastyczna Lewisa nosi znamię wpływu Tolkiena. Obydwaj odgrywali pierwszoplanową rolę w nieformalnej literackiej grupie działającej w Oxfordzie – The Inklings.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 15.9


Cukiernia Pod Amorem.

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Pierwsza część drugiej serii „Cukierni Pod Amorem”. dalsze losy Hryciów. którym los nie oszczędza dramatycznych przeżyć.

Sierpień 2016 roku. Trwają Dni Gutowa. W konkursie na Ciastko Roku bierze udział cukiernia Pod Amorem. Tym razem projektodawcą i autorem receptury jest Zbyszek. syn Waldemara Hrycia. Mimo wahań ze strony ojca to właśnie jego pomysłowe ciastko z wróżbą ma być wystawione do konkursu. 
Waldemar i Helena martwią się nie tylko o debiut zawodowy Zbyszka. lecz także o jego nowy związek z nieznaną dziewczyną. 
Złymi przeczuciami napawa ich również zapowiedziana wizyta prawniczki z Nowego Jorku – Moniki Grochowskiej-Adams. zatrudnionej przez spadkobierców przedwojennych właścicieli cukierni. 
Podczas obchodów Monika Grochowska-Adams nieoczekiwanie spotyka dawną przyjaciółkę. Tessę Steinmeyer. Obie panie. dziś już pod siedemdziesiątkę. to kobiety sukcesu. wracają jednak tu. gdzie upłynęło ich dzieciństwo. To spotkanie nie jest przypadkowe. Tessa. poważnie chora. przyjeżdża do Gutowa. aby załatwić niedokończone przed laty sprawy…  


Małgorzata Gutowska-Adamczyk. jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich autorek. z wykształcenia historyk teatru. zadebiutowała jako scenarzystka serialu „Tata. a Marcin powiedział…”. Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści dla młodzieży i dorosłych. spośród których „13 Poprzeczna” zdobyła tytuł Książki Roku 2008. 
Trzytomową „Cukiernią Pod Amorem”. przedstawiającą losy Polski i Polaków na przestrzeni ponad stu lat. podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. „Ciastko z wróżbą” to pierwsza z trzech powieści nowego cyklu „Cukierni Pod Amorem”. której pierwsze tomy sprzedane w czterystu tysiącach egzemplarzy uzyskały status bestsellerów. 
W dwóch planach czasowych: historycznym i współczesnym. będziemy śledzić losy znanych już i nowych bohaterów od 1945 roku do współczesności

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


Identyfikacja

Autor: Michael Tsokos

Przed nim zmarli niczego nie ukryją…

To. co Simon Beckett znał ze stażu dziennikarskiego na Trupiej Farmie. profesor Tsokos zna z praktyki. Jest światowym autorytetem w dziedzinie nadzwyczajnych przypadków kryminalnych.
Jego specjalność to najbardziej bestialskie zbrodnie. Ekstremalne.
Opisywał je w bestsellerach numer 1 literatury faktu. które zaszokowały Niemcy.

Doktor Fred Abel. wybitny ekspert medycyny sądowej. pracuje nad tajemniczym przypadkiem. Niewielkie nakłucie pod kolanem zmarłego mówi mu. że jeden z najniebezpieczniejszych seryjnych morderców jest wciąż na wolności…
Lecz zanim Abel go powstrzyma. zostaje wysłany z delikatną misją do wschodnioeuropejskiego kraju. Ma zidentyfikować dwie ofiary zabójstwa. których ciała. wrzucone do kontenera z wapn

35.9: https://woblink.com/ebook/nie-jestesmy-uchodzcami-agus-morales-147391u

Cena:dziurdziowie, darmowe ebooki pdf, antyk pdf, tatuazysta z auschwitz pdf, audiobook wołoszański, filozofia najpiękniejsza historia, audiobook chłopcy z placu broni, paulina wilk pojutrze, ebook kup, adam dziadek, soria moria, pan tadeusz księga xiii, ja robot, rozwój człowieka od poczęcia do narodzin prezentacja, środku, dziennik cwaniaczka totalna demolka, colleen coble, achaja tom 3…