https://woblink.com/product-publication/download/147778/epub

https://woblink.com/product-publication/download/147778/epub

1:

:

Cena:


Autoportret z blizną

Autor: Roman Frister

„Autoportret z blizną” Romana Fristera to książka niezwykła. Książka wstrząsająca. bo szczera. Mówi o sprawach o rzeczach. o których nie chce się wiedzieć. Osobista. intymna. niewiarygodna. bo prawdziwa. Bez samousprawiedliwienia. Zostaje jak zadra w sercu.

Autor bezkompromisowo i szczerze przyznaje. że ludzie to zwierzęta. Frister obezwładniająco prawdziwie mówi o procesie odczłowieczenia. któremu został poddany – zarówno on. jak i inni więźniowie obozów koncentracyjnych.

Frister chce żyć. Udaje mu się wyjść z piekła. nie zawsze szlachetnie. Po wojnie prowadzi życie pełne przygód. kobiet. wyzwań zawodowych. zakrętów i sukcesów. Książka. jest napisana świetnym językiem. trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Frister to mistrz narracji.

Wydawnictwo:

Cena:granica opracowanie pdf, układ idealny emilia szelest, cyfrowe przetwarzanie sygnałów pdf, ciupasem, michał szpinda, matematyka dyskretna dla informatyków, kwestia wileńszczyzny, co czwarty mężczyzna jest szczęśliwy, ja inkwizytor wieże do nieba pdf, filary ziemi, tomasz grosse, nana bekher, księga wyjścia, tajemniczy mężczyzna kristen ashley pdf, michał cholewa, psychoruchowy, podmiotowość człowieka…