K jak Klara 17 – To tylko żart

K jak Klara 17 – To tylko żart

Autor: Line Kyed Knudsen

Klara i reszta klasy grają w nową grę na swoich iPadach. To podniecające i bardzo zabawne. kiedy widzi się. jak każdy krzyczy i przeklina. gdy w świecie wirtualnym wydarzy się coś ekscytującego. Przecież to tylko żart. Czyżby? Klara nie jest pewna i to sprawia. że dziwnie się z tym czuje.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Janko Muzykant oraz Sachem

Autor: Henryk Sienkiewicz

Nowele Janko Muzykant i Sachem napisane przez Henryka Sienkiewicza. pierwsza w 1879 roku a druga w 1889. należą do kanonu polskiej literatury dziecięcej. Janko Muzykant opowiada o tragicznych losach wiejskiego chłopca obdarzonego muzycznymi zdolnościami. ale obarczonego słabym zdrowiem. W niezwykle trudnych warunkach. w jakich dorastają dzieci na polskiej wsi w czasach zaboru rosyjskiego. gdzie liczy się wyłącznie siła. talent Janka nie ma wartości. wręcz przeciwnie. staje się dodatkową słabością i przyczyną jego tragicznego końca. Sachem przenosi nas do zupełnie innej rzeczywistości. do Ameryki w czasach pionierów. Opisuje losy Indianina. który jako dziecko przeżył zagładę swojego plemienia przez niemieckich kolonizatorów. W obu tekstach Sienkiewicz podejmuje temat bruta

19.9: https://woblink.com/ebook/kosmos-jest-ze-slow-genow-tomasz-200859u

Cena:


Więzień na Zamku Zenda

Autor: Anthony Hope

Akcja powieści rozgrywa się w zmyślonym królestwie środkowoeuropejskim.gdzieś na styku Niemiec południowych. Czech. Węgier i Austrii pod koniec XIX wieku. Młody brytyjski arystokrata – Rudolf Rassendyll. przybywa do Rurytanii – fikcyjnego kraju w środkowej Europie. jako świadek spodziewanej koronacji młodego następcy tronu Rudolfa V na króla tego kraju. Nocleg znajduje w mieście Zenda. Okazuje się. że również przebywa tam na polowaniu następca tronu. Dworzanie przyszłego króla zauważają. że cudzoziemiec ma nie tylko to samo imię. ale jest i fizycznie podobny do następcy tronu. Zafascynowany tym Rudolf V zaprasza Anglika do swojej kwatery w domku myśliwskim. Po uczcie Rudolf V nieoczekiwanie zapada na zdrowiu po wypiciu wina – daru jego brata – księcia Czarnego Michała. Dworzanie obawiają się.

7.99: https://woblink.com/ebook/rycerze-mroku-stanislaw-wotowski-200930u

Cena:


Nova. 2: Soki – Erotic noir

Autor: Silver Emma

Nova nie zaprzestaje poszukiwań dwóch mężczyzn. którzy okradli jubilera i wsadzili ją za kratki za przestępstwo. którego nie popełniła. Dzień po dniu przegląda nagrania z kamer ochrony przekonana. że coś jej umknęło. Jakiś drobny szczegół. który mógłby jej coś podpowiedzieć. Nowa sprzedawczyni w jej dawnym miejscu pracy. piękna Elvira. pomaga jej rozwikłać zagadkę. Może ona wie coś. czego Nova nie wie? Okazuje się. że Elvira może ją niejednego nauczyć. nie tylko w kontekście rabunku… Czy Nova dowie się prawdy? i co będzie musiała zrobić. żeby do niej dotrzeć?

To drugi odcinek serii o Novie. Soki to nowela z gatunku erotic noir – trzymająca w napięciu fikcja z elementami erotyki.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Ścieżka Kruczej Łapy

Autor: Erin Hunter

Krucza Łapa odnalazł spokój na farmie. z dala od lasu i pazurów Tygrysiej Gwiazdy. Jest pewien. że odejście od klanów było dobrą decyzją i cieszy się życiem u boku swojego najlepszego przyjaciela. Jęczmienia. Ale gdy piątka kotów z siedliska Dwunożnych przybywa do stodoły w poszukiwaniu schronienia. spokój Kruczej Łapy zostaje zburzony. Kocur zostaje zmuszony by zwrócić się o pomoc do dawnego przyjaciela. Ognistej Gwiazdy. Jednak Klan Pioruna ma swoje problemy – Klan Krwi atakuje jego terytorium. Czy wspólnymi siłami uda się odpędzić Klan Krwi i przegonić włóczęgów z farmy?

Klan w potrzebie to tom drugi trylogii o Kruczej Łapie.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 19.9


ISBN

9788381751377: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/innowacyjny-produkt-finansowy-wspierajacy-rozwoj-gospodarki-mieszkaniowej-w-polsce-pawlowska-szawara-ewelina-mariusz-andrzejewski-jolanta-stanienda-201352u

Cena: Mariusz Andrzejewski


ISBN

9788382260700: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/przy-ksiezycu-boleslaw-prus-197798u

Cena:


Płomienie winy: część 3

Autor: Inger Gammelgaard Madsen

Anne Larsen. dziennikarka stacji TV2 Østjylland. przygotowuje materiał o funkcjonariuszu z Silkeborga. który został potrącony ze skutkiem śmiertelnym przed swoim domem prawdopodobnie przez innego policjanta. Jej uwagę przykuwa pożar. w sprawie którego zmarły funkcjonariusz zdawał się prowadzić tajne śledztwo. Zaczyna bliżej badać tę sprawę. Dlaczego Johan Boje tak bardzo interesował się tym wypadkiem i dlaczego nie mógł zaakceptować faktu. że przyczyną pożaru był wybuch gazu?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99julian tuwim biografia, angielski techniczny pdf, blanka lipińska kolejne 365 dni, jaroslav rudis, hanna krall zdazyc przed panem bogiem, ebook gratis, kocha lubi zdradza esther perel, wróciłem zza grobu, grona gniewu pdf, krzysztof ziemiec maria ziemiec, zabić drozda mobi, ustawa o drogach publicznych streszczenie, wydawnictwo aleksandria, jak mówić żeby dzieci nas słuchały ebook, psychology vocabulary in use pdf, adam przechrzta demony wojny, dotyk crossa 5 pdf, folwark komendanta, test temperamentu darmowy…