1

1

:

:

Cena:


17 podniebnych koszmarów

Autor: Stephen King

Zapnijcie pasy. przed wami lot pełen koszmarów wybranych dla was przez Stephena Kinga i Beva Vincenta. Pasjonująca antologia. lektura w sam raz na lotnisko bądź do samolotu. zawierająca między innymi nowe opowiadania Joe Hilla i Stephena Kinga. Stephen King napisał także przedmowę i wprowadzenia do wszystkich utworów.

Stephen King nie znosi latać. I wraz ze współredaktorem. Bevem Vincentem. pragnie podzielić się tym strachem przed lataniem z wami.
Witajcie w ’17 podniebnych koszmarach’. antologii opowiadającej o nieszczęściach. które mogą was spotkać. kiedy jesteście jedenaście kilometrów nad ziemią i pędzicie z prędkością ponad ośmiuset kilometrów na godzinę. zamknięci w metalowej rurze (jak – brrr! – w trumnie) z około setką obcych ludzi. To książka o wszelkich zdarzeniach mogących zmienić waszą podróż po przyjaznym niebie w horror. w tym także takich. których dotąd nawet sobie nie wyobrażaliście… ale o których teraz już nie będziecie mogli przestać myśleć. gdy następnym razem wsiądziecie do samolotu i oddacie swój los w ręce obcego człowieka.

Antologia zawieraja nowe utwory Joe Hilla i Stephena Kinga. a także czternaście klasycznych opowiadań oraz jeden wiersz. Teksty takich autorów jak Richard Matheson. Ray Bradbury. Roald Dahl. Dan Simmons sprawiają. że zbiór ’17 podniebnych koszmarów’ jest. jak ujmuje to King. ‚idealną lekturą do samolotu. zwłaszcza podchodzącego do lądowania podczas burzy… Nawet jeśli siedzicie bezpiecznie na ziemi. lepiej mocno zapnijcie pasy’.
Przerażająca książka. która sprawi. że dobrze się zastanowicie. zanim zdecydujecie. w jaki sposób chcecie podróżować.

Stephen King jest autorem ponad pięćdziesięciu światowych bestsellerów. Najnowsze to Trylogia o Billu Hodgesie – ‚Pan Mercedes’ (nagrodzona Edgar Award dla najlepszej powieści). ‚Znalezione nie kradzione’ i ‚Koniec warty’ – oraz zbiór opowiadań ‚Bazar złych snów’.
Na podstawie jego cyklu ‚Mroczna wieża’ powstał film z Idrisem Elbą i Matthew McConaugheyem w rolach głównych. W 2014 roku King otrzymał National Medal of Arts. a w roku 2003 National Book Foundation Medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną. pisarką Tabithą King.

Bev Vincent jest autorem kilku książek. z których najnowsza to ‚The Dark Tower Companion’. oraz ponad osiemdziesięciu opowiadań. zamieszczonych między innymi w ‚Alfred Hitchcock’s Mystery Magazine’. ‚Ellery Queen’s Mystery Magazine’. ‚The Blue Religion’ i ‚Ice Cold’. Jego utwory były nominowane do Bram Stoker Award. Edgar Award i ITW Thriller Award. Od 2001 roku prowadzi rubrykę ‚News from the Dead Zone’ w każdym numerze pisma ‚Cemetery Dance’. Nie ma nic przeciwko lataniu. ale nie obraziłby się. gdyby ktoś wynalazł urządzenie do teleportacji. Mieszka z żoną w Teksasie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788381192644: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/bez-wyjscia-lidia-tasarz-145907u

Cena:


Otchłań

Autor: Piotr Patykiewicz

Świat zawieszony pomiędzy Niebem a Otchłanią opromienia życiodajna Łaska. Przybiera ona postać słonecznego światła. które rozprasza mrok i błogosławi wszystko. co żywe. Czasami jednak objawia się w bardziej materialnej formie Anioła.

Kiedy jeden z takich wysłanników Łaski spada z niebios. pozostawia potężną emanację mocy. Dzięki niej zamieszkujący pobliską grotę pustelnik zaczyna czynić cuda i przyciągać wiernych. Wzbudza tym zawiść i pożądanie Mistrza Zakonu. który wysyła na przeszpiegi Najdka. sierotę przygarniętego lata temu przez zakonników.

Chłopak staje się świadkiem zmagań pomiędzy światłem Łaski a demonami Otchłani. To. czego doświadcza i wiedza. jaką zdobywa. stanowią ogromne zagrożenie dla ustalonego porządku świata. Najdek

29.99: https://woblink.com/ebook/panaceum-agnieszka-sudomir-147504u

Cena:


Zysk i S-ka Wydawnictwo

Format: EPUB.MOBI

24

1:

Cena:


Gra na cztery

Autor: Hanna Cygler

Dobrze nastrojone emocje.

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka.

Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą? Gra na cztery. współczesna powieść obyczajowa. w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny. to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet. które żyją nie tylko muzyką.

Wyda: REBIS

Cena: 32.9


Naturalne techniki przywracania zdrowia

Autor: Andreas Moritz

Autor międzynarodowych bestsellerów naświetla wewnętrzną potrzebę człowieka dążenia do mądrości duchowej. bez której być może nigdy nie zrozumielibyśmy swojego prawdziwego znaczenia. Wiele z jego przekazów pomaga rozwinąć nowe poczucie rzeczywistości opartej na miłości. sile i współczuciu. Andreas opisuje związek człowieka ze światem natury w całkowicie nowy sposób i omawia. jak można ujarzmić jego potężne siły. aby otrzymać korzyści zarówno indywidualne. jak i dla całej ludzkości. Ta publikacja kwestionuje niektóre z najtrwalszych wierzeń i przekonań człowieka. i pokazuje jak wyplątać się z emocjonalnych ograniczeń i fizycznych barier. które sami sobie stworzyliśmy. To Ty decydujesz. jak Ci się żyje!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologi

Cena: 7.99małgorzata węgierska, zarabianie z domu, akademia platona, dreamland opiatowa epidemia w usa, zarabianie pasywne, david baldacci, ksiazki do pobrania, konstanty adam wojtaszczyk, sekretne życie pisarzy musso, pocałunek na pożegnanie, ruru, wszystko za everest pdf, autyzm dziecięcy, jakub małecki horyzont, ksiązki online, północna droga, sebastian skrobek, prus placówka…