Życie po traumie

Życie po traumie

Autor: Dena Rosenbloom

Trauma może wywrócić świat do góry nogami i sprawić. że wszystko wydaje nam się niebezpieczne lub obce.

Jeśli doświadczyłeś przemocy fizycznej. seksualnej lub emocjonalnej. byłeś jej świadkiem w domu lub w sąsiedztwie. przeżyłeś katastrofę naturalną lub wypadek samochodowy czy samolotowy. zmierzyłeś się z nagłą śmiercią przyjaciela czy członka rodziny lub spotkało cię w życiu coś złego. to ta książka jest dla ciebie.

Życie po traumie to zeszyt ćwiczeń terapeutycznych. który pomógł już wielu ludziom w trudnej sytuacji i przyczynił się do odbudowy życia.

Z poradnika dowiesz się m.in.:

– czym jest trauma i jak ludzie na nią reagują.

– jakie problemy mogą się pojawić po traumie.

– jak zrozumieć swoje reakcje po traumie i jak sobie z nimi poradzić.

29.99: https://woblink.com/ebook/bluszcz-emilia-kubaszak-190746u

Cena:


ISBN

9788395703096: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nikolski-marta-listewnik-ewa-pawlowska-nicolas-dickner-192163u

Cena:


ISBN

9788377796375: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/opowiesc-o-naszym-domu-szymanowska-zofia-192888u

Cena:


Eisenstein o Meyerholdzie

Autor: Władimir Zabrodin

Książka przygotowana przez Władimira Zabrodina. historyka kina radzieckiego i badacza twórczości Siergieja Eisensteina. skomponowana została z tekstów Eisensteina odnoszących się do życia i twórczości Wsiewołoda Meyerholda oraz wybranych tekstów Meyerholda opatrzonych komentarzem Eisensteina. Ten swoisty kolaż przedstawia różne formy wypowiedzi Eisensteina i zawiera. jak twierdzi autor wyboru. „prawie wszystkie teksty Eisensteina o Meyerholdzie. jakie opublikowano w Rosji”. Są to: fragmenty wspomnień i nieukończonych książek. dzienniki. notatki do spektakli. listy do matki i przyjaciela z dzieciństwa. korespondencja i materiały osobiste. wykłady i prace na temat teatru i sztuki filmowej oraz okolicznościowe. często wymuszone. wypowiedzi oficjalne.

40: https://woblink.com/ebook/muzyka-we-lwowie-michal-piekarski-191067u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788363354817: Wydawnictwo

Format

47: https://woblink.com/ebook/rozwoj-organizacji-pozarzadowych-teoria-i-praktyka-joanna-schmidt-191060u

Cena:


ISBN

9788380029064: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/wspolczesna-historia-krolestwa-nepalu-krzysztof-debnicki-190898u

Cena:


Saharyjskie dni

Autor: Sanmao

Klasyka literatury tajwańskiej po raz pierwszy w Polsce!

Napisane przez San-mao ‚Saharyjskie dni’ to pierwszy w literaturze chińskiej utwór. którego tłem są tajemnicze piaski Sahary. Dzięki niemu mieszkający na odludnym Tajwanie wyspiarze zyskali szerszy obraz świata. Pełen humoru styl autorki oraz bogata i zajmująca treść wzbudziły poruszenie już od pierwszego opowiadania.

W 1979 roku „Reader’s Digest” opublikował w piętnastu językach Opowieść o Chince na pustyni autorstwa San-mao w m.in. w Australii. Indiach. Francji. Szwajcarii. Hiszpanii. Portugalii. Meksyku. RPA i Szwecji. W marcu 1991 roku japońskie wydawnictwo Chikumashobo wydało przekład Saharyjskich dni. Niektóre opowiadania ukazywały się sukcesywnie w przekładach na takie

:

Cena:książki on line, czy człowiek to zwierze, kłamca kłamca, karol bunsch ojciec i syn pdf, dzieje polski tom 3, strategie polityki pieniężnej, szamałek, sabrina nick, moje życie i dzieło, dominik kowalski, dziady cz.2 opracowanie, wollny, anna naskręt…