Format

Format

EPUB.MOBI: 173268

https://woblink.com/ebook/to-london-town-arthur-morrison-173268u

:

Cena:


Reformacja

Autor: Peter Marshall

KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Reformacja to przystępne omówienie procesu. który stworzył nowoczesną Europę. Czym była Reformacja? Siłą postępu i wolności czy przyczyną konfliktów i podziałów? Pierwszorzędnym przykładem zdolności religii do inspirowania zmian społecznych czy może ostrzegawczą opowieścią o fanatyzmie i nietolerancji w imię wiary?

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnon

47.9: https://woblink.com/ebook/slynne-rody-marcin-k-schirmer-172673u

Cena:


A Crime on Canvas

Autor: Fred M. White

Frederick Merrick White has written many novels or short stories. many related to London. Modest stories in his spirit. A Clue in Wax is a simple. kind story. The story that even in a dark London place a bright life can occur.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788324057849: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/przedmurze-cywilizacji-michael-morys-twarowski-174786u

Cena:


A Crime on Canvas

Autor: Fred M. White

Frederick Merrick White has written many novels or short stories. many related to London. Modest stories in his spirit. A Clue in Wax is a simple. kind story. The story that even in a dark London place a bright life can occur.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Zwierzęta z lasu dziewiczego

Autor: Arkady Fiedler

‚Zwierzęta z lasu dziewiczego’ Arkadego Fiedlera to literacki zapis relacji z dwóch przedwojennych wypraw autora do puszczy w Ameryce Południowej. Wraz z Fiedlerem podążamy tropem jej mieszkańców. Podpatrujemy zwyczaje ostronosa. pancernika. anakondy czy mrówkojada. Pisarz. sam pod ogromnym wrażeniem zwierzęcego świata południowoamerykańskich lasów. wciąga nas w jego barwny. dziki i nie do końca pojęty przez człowieka klimat.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 15.9


Frank Merriwell’s Pursuit

Autor: Burt L. Standish

Do you know what is striving for your dream? Most likely. each person aspires to some peak. Frank Merriwell is no exception. The protagonist of the hero demonstrates how to go to his goal. what a difficult path to the top. After this story. you will again believe in your strength.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Przeżyć by żyć. Opowieść o wierze. miłości i uzdrowieniu. Z księdzem Markiem Chrzanowskim FDP rozmawia Patrycja Michońska-Dynek

Autor: Patrycja Michońska-Dynek

„Przeżyć. by żyć” to opowieść o wyjątkowym człowieku: księdzu. poecie. pisarzu. spowiedniku i… pasjonacie sportu.

W wywiadzie z Patrycją Michońską-Dynek ks. Marek Chrzanowski. orionista. opowiada między innymi o dzieciństwie i dorosłości. o szukaniu powołania. drodze do kapłaństwa i życiu zakonnym. o pobytach w szpitalach. chorobie i walce oraz o rodzinie i bliskich. na których zawsze można polegać.

Diagnoza śmiertelnej choroby księdza Marka przyszła dwa lata temu. Najpierw był szok i kłótnia z Bogiem. Potem wróciła ufność i zaczęła się walka o życie. Dziś wiemy. że wszystko. co się dzieje – to CUD. „Przeżyć. by żyć” to także książka o cierpliwym znoszeniu choroby. nieustannej wierze i nadziei. że Bóg nas nigdy nie opuszcza i dla każdego z nas ma dobry plan.

Ks. dr Marek Chrzanowski FDP – rekolekcjonista. duszpasterz. odpowiedzialny za Instytut Życia Konsekrowanego dla dziewcząt i kobiet. Autor zbiorów opowiadań. medytacji. 10 tomików poezji i 2 powieści. W Polskim Radiu prowadzi autorską audycję „Idę do Ciebie z miłością”.

Patrycja Michońska-Dynek – dziennikarka radiowa. telewizyjna i prasowa. Pracowała m.in. w TVP i TV Puls. Programie III Polskiego Radia. Radiu Józef i Radiu Plus. Obecnie jest autorką audycji w Radiu Plus i koordynatorką Stacji Lokalnych Radia Plus w Grupie Eurozet.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum

Cena: 27.9


Brzuch Niny Conti

Autor: Artur Daniel Liskowacki

O czymkolwiek pisze Artur Daniel Liskowacki – o teatrze. filmie. literaturze i życiu literackim. o Szczecinie czy Oborach. otoczeniu gabinetu proktologa w przychodni zdrowia. brzuchomówstwie. poezji Piotra Szewca. prozie Romana Bratnego – jest w tym ironia. „Ironia – ładne imię dla paskudnej dziewczynki”. Zmysłowi obserwacji. erudycji. rozległości skojarzeń towarzyszy świadomość języka. którym pisze. którym myśli. i to nadaje jego tekstom szczególną dynamikę. szczególny rytm. Umie być bardzo dowcipny i krytyczny. i nie boi się być poważny. melancholijny i ciepły.

Zbiór esejów ‚Brzuch Niny Conti’ bawi. zachwyca i wzrusza. Kolejna książka potwierdzająca pisarską klasę Liskowackiego. napisana niepowtarzalnym. charakterystycznym dla niego stylem.

:

Cena:katarzyna grochola przeznaczeni, genetyka sprawdzian 3 gimnazjum, divinity original sin 2 poradnik pdf, podstawy pielęgniarstwa ślusarska pdf, autor ziemi obiecanej, biologia gimnazjum pdf, koszmarny karolek i prześwietne święta, grosz do grosza, tao seksu, szkoła dla zabójców, kochaj albo rzuć online, blask rylski, wespazjan tom 7, tryby warunkowe angielski pdf, entp osobowość, trofea uncharted 4…