ISBN

ISBN

9788379914487: Wydawnictwo

Format

14.5: https://woblink.com/ebook/czerwone-i-czarne-stendhal-147308u

Cena:


Pudding

Autor: Julie Murphy

Co się działo z Millie i Callie – drugoplanowymi bohaterkami Kluseczki – po spektakularnym występie Willowdean w konkursie piękności?
Millie Michalchuk wciąż nie może uwierzyć. że zajęła drugie miejsce w konkursie piękności w ich małym teksańskim miasteczku. Trudno nazwać klasyczną pięknością kogoś. kto od dziecka co roku musi jeździć na obóz odchudzający. Ale tym razem Millie ma inne plany: zamierza spełnić swoje marzenie i pojechać zupełnie gdzie indziej.
I jeszcze coś: chce pocałować chłopaka. w którym się podkochuje…
Callie Reyes jest ładna. ma atrakcyjnego chłopaka i też ma swoje marzenie: zostać kapitanem drużyny tanecznej. Ale jeśli chodzi o przyjaźń z innymi dziewczynami. nie idzie jej najlepiej. A już na pewno nie ma nic wspólnego z Millie.
A m

28.9: https://woblink.com/ebook/david-hume-tomasz-sieczkowski-147290u

Cena:


ISBN

9788381473538: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/zlodziej-snow-andrzej-syska-szafranski-148121u

Cena:


Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń.

Autor: Witkowicz-Matolicz A.

Do tej pory w przestrzeni publicznej funkcjonowały głównie historie onkologiczne ze smutnym zakończeniem. Ta książka jest inna! Pokazuje. że nawet po tak poważnej diagnozie i leczeniu można wrócić do normalnego życia i sięgać po więcej. a nawet dokonywać niemożliwego! We wzruszającym i przejmującym reportażu Agnieszka Witkowicz-Matolicz opowiada historię dziesięciu niezwykłych kobiet. które odrzuciły stereotypowe myślenie i postanowiły chorować inaczej.

Aleksandra zamiast cicho popłakiwać w kącie na korytarzu Centrum Onkologii. na chemię wkładała intensywnie różową perukę. Przykład Kasi pokazuje. że po leczeniu onkologicznym można zostać mamą. A Hania rok po chemii ustanowiła żeglarski rekord świata opływając jachtem Antarktydę!

 – Wciąż za

19.9: https://woblink.com/ebook/miliarder-michorzewski-slawek-147315u

Cena:książka sposób na alcybiadesa, pielęgniarstwo w chirurgii kapała pdf, paweł zawitkowski mamo tato co ty na to, książki na czytnik, koniec drogi, langenfeld piotr, jan tarno, tango pdf, russkij jazyk, mur duchów, deliberacje, audiobooka, katarzyna bonda pochłaniacz pdf, samantha young to czego o mnie nie wiesz pdf, max czornyj rzeźnik, ratzinger książki, klucz jeffersona, beata glinka, podstawy ekonomii książka, jego babeczka pdf, zasady canfielda pdf, powieść karola maya…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin