Głowa Minotaura

Głowa Minotaura

Autor: Marek Krajewski

Makabryczny mord. dokonany na młodej cudzoziemce. stawia na nogi policję w Breslau. Wiele wskazuje na to. że ofiara miała jakiś związek z obcym wywiadem.

Do akcji rusza Eberhard Mock. Odrzuca szpiegowski wątek i skupia się na typowo kryminalnych aspektach śledztwa.

To zaś zmusza go do wyjazdu do Lwowa. gdzie poprowadzi śledztwo z Edwardem Popielskim. również „miłośnikiem starożytności i kobiecego ciała”.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99


Słońce i jej kwiaty

Autor: Rupi Kaur

oto przepis na życie

powiedziała moja matka

trzymając mnie w ramionach gdy płakałam

pomyśl o kwiatach które co roku

sadzisz w ogrodzie

nauczą cię

że ludzie też

muszą zwiędnąć

opaść

zapuścić korzenie

wzejść

by rozkwitnąć

„Słońce i jej kwiaty” to tętniące kobiecością utwory o dojrzewaniu i samoświadomości. Rupi Kaur ponownie – lecz z jeszcze większą mocą – w krótkich poetyckich formach wyraża troski. pragnienia i radości wielu kobiet. Daje im siłę. by czerpały ze swoich korzeni i doświadczeń pełnymi garściami.

Poprzednia książka autorki. „Mleko i miód”. została przetłumaczona na 30 języków. Od polskiej premiery w marcu 2017 roku nie opuściła listy bestsellerów Empiku. 35.99: https://woblink.com/ebook/ja-nie-mam-duszy-natalia-budzynska-177713u

Cena:


Latarnik

Autor: Henryk Sienkiewicz

Latarnik – nowela Henryka Sienkiewicza. która po raz pierwszy ukazała się w ‚Niwie’ w 1881. Uchodzi za jedną z najlepszych polskich nowel. Przedstawia historię Skawińskiego. polskiego emigranta politycznego. który obsługiwał latarnię morską położoną na wyspie.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9dragon age książka, zmysłowe dziewczyny, biblioteka internetowa darmowa, prawdziwa historia internetu pdf, król bez skrupułów meghan march pdf, sposób na elfa chomikuj, jak zadowolic kobiete, kontaminacja kryminalistyka, suchomim, złączeni nienawiścią pdf, niewiadomska cudak, ebooki po angielsku, podstawy pielęgniarstwa tom 1, krystyna mirek tajemnica zamku, tomasz gryguć książki, ibooklibra, stając się sobą, chyłka umorzenie, kruk 2, logika dla prawników pdf…