Forta

Forta

Autor: Michał Cholewa

Trwa wyścig o światy stracone lata temu. gdy nastał Dzień i technologia zwróciła się przeciw ludziom. Kolejna po ‚Gambicie’ i ‚Punkcie cięcia’ powieść Michała Cholewy przenosi czytelnika na skalistą i pogrążoną w ciemności planetę Atropos. Znajdująca się na niej kolonia na wiele lat została odcięta od reszty ludzkości. Teraz wreszcie na pokładzie unijnego krążownika  przybywa ekspedycja ratunkowa. Odcięci od wsparcia na surowej planecie. żołnierze Unii muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi. by rozwiązać zagadkę z czasów świata. który przeminął. Kapral Wierzbowski oraz jego oddział wciągnięty w niebezpieczną grę dowiaduje się coraz więcej o planecie. swoim przeciwniku i w obliczu dylematów wymuszonych chłodną kalkulacją… o sobie. I nie wiadomo. która z tych rzeczy jest najbardziej przerażająca.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Klątwa

Autor: Max Czornyj

Nowa. przerażająca sprawa komisarza Deryło i Tamary Haler!

Rozglądaliście się kiedyś wokół i zastanawialiście. która z otaczających was osób umrze pierwsza?

A może pierwsi umrzecie wy? Macie swoje typy?

W zabytkowym hotelu na odludziu ktoś morduje gości. Jednego po drugim. Pierwsza ofiara zostaje odnaleziona w pokoju zamkniętym na klucz od środka. Zabójca zdaje się być samym diabłem. który potrafi przenikać przez ściany.

Potem jest jeszcze gorzej. Kolejne osoby giną w męczarniach. Wygląda na to. że morderca ma plan.

który skrupulatnie realizuje.

Deryło i Haler muszą wytypować zabójcę. zanim będzie za późno.

Ale przede wszystkim muszą odkryć motyw. którym kieruje się chory umysł.

Chwile spędzone

18.5: https://woblink.com/ebook/czarny-manuskrypt-krzysztof-bochus-185763u

Cena:


Czerwony rynek

Autor: Scott Carney

Dziennikarz śledczy Scott Carney spędził pięć lat. badając przynoszący krocie handel ludzkimi ciałami – nielegalny. krwawy i brutalny „czerwony rynek”. Odnalazł indyjską wioskę zwaną Kidneyvakkam. gdyż większość jej mieszkańców dawno posprzedawała już nerki; rozmawiał z hienami cmentarnymi. ludźmi. którzy kradną ciała z grobów. kostnic i stosów pogrzebowych. by produkować szkielety anatomiczne; odwiedził starożytną świątynię. która eksportuje włosy swoich wyznawców do Ameryki. zarabiając na tym miliony dolarów.

W XXI wieku ciało ludzkie znów stało się towarem. regulacje prawne sprzyjają nadużyciom. W sytuacji zagrożenia życia nie chcemy zadawać niewygodnych pytań o pochodzenie krwi czy narządów do przeszczepu. Gdy możemy wybierać. kupujemy peruk

16.14: https://woblink.com/ebook/behawiorysta-remigiusz-mroz-24954u

Cena:zupa z jeża, polska w xiii wieku, rzeka kłamstwa, katarzyna puzynska, książki online za darmo do czytania, zrozumieć przeszłość część 3, nana powieść, ebook genetycy pdf, biały murzyn, audiobook gra o tron, daisy goodwin, psi patrol ratuje święta, oskar i pania róża ebook…