ISBN

ISBN

9788395542800: Wydawnictwo

Format

12.77: https://woblink.com/ebook/recepta-na-szczescie-dla-mezczyzn-stiven-stiven-176724u

Cena:


Nietypowe problemy z prawa pracy i ZUS – odpowiedzi na pytania

Autor: Praca Zbiorowa

Każdy pracodawca codziennie spotyka się z problemami dotyczącymi np. zatrudniania pracowników czy ich zwalniania. Często okazuje się. że pewne problemy. na pozór błahe i łatwe do rozwiązania. w rzeczywistości stają się przeszkodami nie do pokonania. Każdy. kto na co dzień zajmuje się sprawami kadrowymi. wie. że takich przypadków w codziennej praktyce nie brakuje. Wątpliwości dotyczące odpowiedzialności pracownika za niepowiadomienie o próbie kradzieży czy prawa do urlopu wypoczynkowego w razie porzucenia pracy mogą być kłopotem dla każdego pracodawcy. W pewnych sytuacjach także prawidłowe ustalenie podstawy wymiaru składek ZUS od danego składnika czy zasiłku z ubezpieczeń społecznych może stać się problematyczne.

https://woblink.com/ebook/jakie-obowiazki-ma-pracodawca-ktory-zatrudnia-co-najmniej-20-osob-jadwiga-sztabinska-176958u: https://woblink.com/product-publication/download/176958/pdf

Cena:


A jeśli ciernie

Autor: Virginia C. Andrews

Żeby chronić dzieci. Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą. mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować.

Cathy. w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę. dziś razem z Christopherem tworzy ciepły. kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i utalentowanego Jory’ego. obdarzonego bujną wyobraźnią Barta i uroczej adoptowanej córeczki.

Wszystko się zmienia. gdy do domu obok wprowadza się starsza kobieta w towarzystwie ekscentrycznego lokaja. Bart zaczyna ją odwiedzać. a ona rozpieszcza go słodyczami i nalega. by nazywał ją babcią.

Z każdą wizytą chłopiec coraz bardziej się zmienia. aż w końcu Cathy i Chris uświadamiają sobie. że koszmary z przeszłości wróciły. Czy stracą to. co dla nich najdroższe?

Siła książek V.C. Andrews polega na połączeniu przedziwnych wątków z napięciem emocjonalnym bohaterów uwięzionych w pułapce.

‚The Times’

‚A jeśli ciernie’ to trzecia – po ‚Kwiatach na poddaszu’ i ‚Płatkach na wierze’ – księga sagi rodziny Dollangangerów. najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.

W przygotowaniu są kolejne części sagi: ‚Kto wiatr sieje’ i ‚Ogród cieni’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Szerlok Holmes i jego przygody Lekarz i jego pacyent

Autor: Arthur Conan Doyle

Doktor Percy Trewelyan przedstawia Holmesowi niezwykły problem. Będąc błyskotliwym studentem. lecz biednym człowiekiem. dr Trewelyan znalazł się w nietypowym porozumieniu biznesowym. Mężczyzna o imieniu Blessington. który twierdzi. że ma trochę pieniędzy do zainwestowania. wykupił Trewelyanowi lokal w prestiżowym miejscu i pokrył wszelkie wydatki. W zamian żąda trzech czwartych wszystkich zarobków. które otrzyma gabinet lekarski z danego dnia.

Okazuje się. że sam Blessington jest poważnie chory i taki układ jest mu bardzo na rękę. ponieważ będzie mieć w pobliżu wyspecjalizowanego lekarza. Interes doktora kwitł. lecz po jakimś czasie coś niepokojącego stało się z Blessingtonem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena:


177124

13.5: https://woblink.com/ebook/ta-druga-marta-ziolkowska-177124u

1

:

Cena:rubacha metodologia badań nad edukacją pdf, lód dukaj pdf, moje dwie głowy download, leszek mellibruda, jan olszewski biografia, brian moore, bestia przebudzenie lizzie, holly webb, granatowy 44, książka w wersji elektronicznej, polskie filmy dokumentalne, książki do nauki niemieckiego pdf, dzieci księży pdf, motywy patriotyczne, sposob na elfa…