ISBN

ISBN

9788381473798: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/droga-do-niesmiertelnosci-felietony-medyczne-jan-niznikiewicz-148199u

Cena:


Zanim się obudzę

Autor: Agnieszka Bednarska

Z rzeki zostaje wyłowiona kobieta – wyziębiona i prawie martwa. W szpitalu zapada w śpiączkę. Ma nikłe szanse na wybudzenie się. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości. nikt nie zgłasza jej zaginięcia. Opiekująca się nią siostra Brygida nadaje jej imię Selena i od tej pory poświęca się opiece nad dziewczyną.

Do tej samej sali trafia Kamil. chłopak z objawami śmierci mózgowej. Ordynator namawia jego rodziców do podpisania zgody na pobranie organów od Kamila. ale oni się nie zgadzają. Matka. patrząc na syna. nie wierzy w jego śmierć.

W szpitalu pracuje również doktor Yao Nakamura – wychowanek domu dziecka. samotny dziwak i przeciwnik orzekania śmierci mózgowej. Czy zdoła przywrócić swoich pacjentów do świata żywych? Kto ma decydować. gdzie leży granica między życiem a śmiercią? Co dzieje się za świadomością człowieka. który jest zbyt słaby. by wrócić. lecz wciąż niegotowy. by odejść?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32słownik ekonomiczny angielsko polski, dorosłe dzieci książka, jod leczy książka pdf, przykładowy proces pielęgnowania, na poważnie, głód miłości, guy winch, dziady cz. 3, dan ariely potęga irracjonalności, bieguni olga tokarczuk pdf, władcy przestworzy, życie po tobie, przepisy dla diabetyków książka, magda kaczmarczyk, poradnik diablo 3, wydawnictwo wiedza i praktyka sp z oo, wypalenie zawodowe literatura, wum ibuk libra…