Nigdy więcej

Nigdy więcej

Autor: Anna Zamojska

Ale wcześniej sięgnij po pudełko chusteczek i poduszkę. w którą będziesz mógł walić pięściami z bezsilności. Czytając tę książkę. najpierw się rozpłaczesz. później ogarnie cię złość. a na koniec wypełni radość. (…) Kiedy stajesz we własnej obronie. uwalniasz nie tylko siebie. ale i innych. Anna wyzwoliła się od przeszłości – może wyzwoli także ciebie.

REGINA BRETT

„Nigdy więcej” to uderzająca bez znieczulenia historia czternastoletniej dziewczyny z niewielkiego miasteczka. która doświadczała przemocy seksualnej ze strony księdza. Na drodze Anny stanął proboszcz parafii. lubiany w okolicy opiekun scholi. głoszący z ambony słowa o Bożym Miłosierdziu. I nie chciał z tej drogi zejść przez dwa długie lata.

To opowieść o upoka

44.99: https://woblink.com/ebook/nadejscie-trzeciej-rzeszy-richard-j-evans-175482u

Cena:


Czas wojny

Autor: Judah Tim

Tim Judah znalazł się o wiele bliżej wojny we wschodniej Ukrainie niż większość zachodnich reporterów – tak blisko. że może sugestywnie opisać czytelnikom zapachy i dźwięki. […] Doświadczenia wyniesione z wojen bałkańskich pomogły mu dostrzec ten konflikt już wtedy. gdy dopiero mutował z zaciekłej propagandy w zbryzganą krwią rzeczywistość. Jako dziennikarz jest mistrzem w oddawaniu głosu samym Ukraińcom.Niall Ferguson

Książka jest bardzo aktualnym spojrzeniem na konflikt na Ukrainie. Co istotne. skupia się nie tylko na najnowszych wydarzeniach. ale również na dziejach z przeszłości. które doprowadziły do tego. czego świadkami jesteśmy obecnie.

Jadąc od zachodu. przez stolicę. serce rewolucji 2014 roku. aż na front na wschodzie. korespondent wojenny Tim Judah pokazuj

32.99: https://woblink.com/ebook/-i-wtedy-wspialem-sie-na-drzewo-opowiesc-o-karierze-odwadze-i-zyciu-rossmann-dirk-175865u

Cena:


Stanisław Bareja alternatywnie

Autor: Maciej Replewicz

Niszczony przez władzę i nie tylko. Również przez klasyków polskiego kina! Nazywany Wędliniarzem! Wybrany przez widzów! Nieśmiertelny mistrz polskiej komedii. zakazanego śmiechu – Stanisław Bareja powraca!

Z okazji 90 rocznicy znakomitego reżysera prezentujemy jego zaskakującą biografię. Król polskiej komedii i zakazanego uśmiechu. Po raz pierwszy prezentujemy opis jego debiutanckiego filmu. wstrząsającą wojenną etiudę sprzed 66 lat!

W książce zamieszczono 90 nieznanych zdjęć. Ponadto – Bareja jako aktor u innych reżyserów. jako nieznany w Polsce dokumentalista. Kulisy powstawania kultowych komedii i wiele nieznanych dotąd faktów.

Mistrza komedii wspominają aktorzy i reżyserzy m.in. Jerzy Gruza oraz w archiwalnych wywiadach: Janusz Morgenstern i Krzysztof Zaleski. ‚ Stanisław Bareja Król komedii’ to pasjonująca lektura obowiązkowa. nie tylko dla fanów kina!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


ISBN

9788366201729: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/gieski-ksiega-przygod-katarzyna-kielecka-janek-janowski-175671u

Cena:


Bezsilność i zemsta prawdy

Autor: Konrad T. Lewandowski

W Bezsilności i zemście prawdy Konrad T. Lewandowski wziął pod lupę cywilizację Zachodu. Czy sukces lewicy wziął się z piekła Verdun? Dlaczego prawica – i wartości. jakie reprezentuje – są praktycznie w odwrocie? Jakie zagrożenia niosą ze sobą feminizm oraz pauperyzacja nauki i mediów? Czy religia ma przed sobą przyszłość. a jeśli tak – to jaką? I czy czas wyczekiwać nowego Księcia?

Wydawnictwo: Ferratus

Cena: 23.9test marshmallow pdf, e biblioteka, niewierna książka pdf, marta kuligowska biografia, polityka według korwina, wykluczenie społeczne, daniel szeligowski, fastlane milionera pdf, miłośnicy czterech kółek książka, wiedźmin 1-8, aleksander r. michalak, gorące mleko, gothic 2 noc kruka poradnik pdf, nęcka psychologia twórczości pdf, wprowadzenie do filozofii pdf, złączeni zemstą pdf, remigiusz mróz głosy z zaświatów, tomasz kwarciński, lsnienie king, command & conquer 4: tyberyjski zmierzch, ebooki sklep, assassin’s creed ostatni potomkowie, paweł mackiewicz…