ISBN

ISBN

9788365156266: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/z-historia-na-szlaku-zabytki-w-polsce-ktore-warto-zobaczyc-czesc-2-praca-zbiorowa-pod-redakcja-piotra-bejrowskiego-147850u

Cena:


Kobiety z odzysku. Trudne wybory

Autor: Izabella Frączyk

W życiu trzech przyjaciółek – Gośki. Felicji i Zuzy – nareszcie zapanował spokój i każda z nich zdołała w końcu odetchnąć po wydarzeniach. które niespodziewanie doprowadziły je do wspólnych wakacji w Egipcie. Ale czy na długo? Teraz. po roku. powracamy i sprawdzamy. co u nich. Wracamy jak z wizytą u naszych dobrych znajomych. by stwierdzić. że u każdej z nich sporo się dzieje. Jako że nic nie jest dane człowiekowi raz na zawsze. także i tym trzem kobietom życie nie oszczędza ciekawych doznań. nie zawsze miłych. Jedyne co jest pomiędzy nimi niezmienne – to przyjaźń. A facet? Wiadomo. rzecz nabyta.

‚Kobiety z odzysku. Trudne wybory’ to kontynuacja bestsellerowej powieści ‚Kobiety z odzysku’.

Lektura tej książki to jak spotkanie z dobrymi przyjaciółkami. terapia śmiechem. oderwanie od codzienności i zdystansowanie się do rzeczywistości.

Izabella Frączyk serwuje swoim bohaterkom kilogramy problemów. a czytelnikowi tony dobrego humoru. Ja natomiast dodam do tego szczyptę nadziei. że to nie jest nasze ostatnie spotkanie z Zuzką. Gośką i Felicją. Polecam.

Agata Petela – dziennikarka Radia PLUS

Niesamowite zbiegi okoliczności. ironia losu i wyobraźnia autorki sprawiają. że nie będzie czasu na nudę ani smutny wyraz twarzy. Ta książka to świetna rozrywka w dobrym stylu. a niekontrolowane wybuchy śmiechu są jej najlepszą rekomendacją. Polecam.

Anna Kasprzak – Książki w Obiektywie

Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała 13 bestsellerowych powieści obyczajowych. m.in. trylogię ‚Stajnia w Pieńkach’ oraz dwutomową sagę ‚Śnieżna Grań’. Jej ostatnia powieść ‚Wszystko nie tak!’ także spotkała się z gorącym przyjęciem przez czytelników.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4proust w poszukiwaniu straconego czasu pdf, egzamin gimnazjalny historia online, skrzydła ognia przebudzenie pełni, robótki na drutach dla początkujących wzory, branka definicja, książka o rzucaniu palenia, wiedźmie opowieści, zaginiona dziewczyna ksiazka, trupia farma pdf, nienasycenie pdf, zniszcz mnie pdf, filip ilkowski, rytmy abo wiersze polskie, lolita ebook, skubiszewski krzysztof…