Siła Pędu

Siła Pędu

Autor: Lech Kaniuk

Jak zaczynając od 0 współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro?

To główne pytanie. na które znajdziecie odpowiedź w tej książce. Autor opowiada liczne historie ze swojej działalności

i dzięki nim w praktyczny sposób pokazuje. jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami. Przedstawia swoje początki. rozwój. lekcje oraz zmagania. dzięki czemu sami możemy zaobserwować. jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działanie.

Lech Kaniuk

przedsiębiorca. współwłaściciel kilkunastu spółek. ekspert od innowacji i skalowania biznesu. współautor sukcesów takich marek jak PizzaPortaliTaxiBean & Buddies czy SunRoof dzieli się lekcjami ze swojej pracy. życia i biznesu. Pokazuje.

jak dz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381682664: Wydawnictwo

Format

44.4: https://woblink.com/ebook/mikrobiom-sposob-na-pokonanie-chorob-anne-katharina-zschocke-154109u

Cena:


Wrota kobiecości

Autor: Thomashauer Regena

Nie jest tajemnicą. że kobiety są dziś niedoceniane w domu. pracy jak również w związkach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. A wszystko przez cipkę. Jest ona uświęconą częścią ciała. której zabroniono nam czcić. Stanowi też ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka. pedagog i założycielka szkoły dla kobiet. stworzyła system. który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Dzięki tej książce poznasz kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeżesz jego piękno. świętość i siłę. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego. intelektualnego i emocjonalnego. Rewolu

44.4: https://woblink.com/ebook/mikrobiom-sposob-na-pokonanie-chorob-anne-katharina-zschocke-154109u

Cena:


Zaraza

Autor: Laura Thalassa

Przybyli na Ziemię – Zaraza. Wojna. Głód i Śmierć – czterej jeźdźcy pędzący na cztery strony świata na dzikich wierzchowcach. Zdolni zniszczyć całą ludzkość. Przybyli na Ziemię. by zakończyć nasz żywot.

Kiedy Zaraza pojawia się w mieście Sary Burns. pewne jest tylko jedno – wszystkich jej bliskich i znajomych czeka śmierć. No. chyba że ktoś powstrzyma przystojnego jeźdźca.

Szkoda tylko. że tym kimś okazała się Sara i nikt nie uprzedził jej. że Zarazy nie można zabić…

W tej chwili ciągle żywy i bardzo wkurzony jeździec więzi ją. pragnąc jej cierpienia. Jednak im dłużej przebywa w jej towarzystwie. tym dziwniejsze są jego uczucia do niej… a jej do niego.

Sara wciąż może uratować świat. ale żeby to zrobić. będzie musiała wiele poświęcić…

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-cie-kocha-lili-anna-h-niemczynow-153966u

Cena:tomasz karpowicz, historia narkotyków, fordyzm i postfordyzm, bogać się kiedy śpisz, entomologia sądowa, wystarczająco dobrzy rodzice, nie ma jednej rosji, droga prawdziwego mężczyzny, witwicki piotr, psychopatologia książka, entp, assassin’s creed black flag wyzwania abstergo, motyw smierci, zdradzona pdf, lee child sto milionów dolarów, powtórka do egzaminu gimnazjalnego fizyka…