ISBN

ISBN

9788381785389: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kontrakt-jacksona-j-t-geissinger-207335u

Cena:


ISBN

9788324050338: Wydawnictwo

Format

17.39: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-radosci-jego-swiatobliwosc-dalajlama-desmond-tutu-32318u

Cena: 41.99


Kocha. lubi. zdradza

Autor: Perel Esther

Miłość i relacje są dzisiaj mniej trwałe niż kiedykolwiek. Jak sprawić. by nasz związek przetrwał pomimo czających się pokus i zagrożeń? Czym jest zdrada w świecie smartfonów. Tindera i Instagrama?

Dlaczego ludzie zdradzają? Dlaczego robią to nawet wtedy. gdy są w szczęśliwych związkach? Czy zdrada zawsze musi oznaczać koniec? Czy może być szansą na to. by wzmocnić relację?

Ceniona na całym świecie terapeutka par radzi. jak chronić związek przed niewiernością. Jak zawczasu rozpoznać problem. który może stać się jej powodem. Jak dbać o relację tak. aby to właśnie wierność była najseksowniejszą opcją.

Esther Perel. wybitna psychoterapeutka. autorka kultowej książki Inteligencja erotyczna. to jeden z najważniejszych i najoryginalniejszych głosów w

:

Cena:


https://woblink.com/ebook/inwigilacja-remigiusz-mroz-27779u

https://woblink.com/product-publication/download/27779/epub: 1

:

Cena:złączeni miłością pdf, erich fromm ucieczka od wolności pdf, łukasz warzecha żona, burzliwe dzieje pirata rabarbara, wzgórze psów audiobook, święci grzesznicy tom 3 pdf chomikuj, kobieta w wielkim miescie, książki ebooki za darmo, kurs cudów pdf, porozumienie bez przemocy ćwiczenia pdf, rzym w 3 dni pdf, sennik meduza, angielski gramatyka ćwiczenia pdf, obrońca jakiejś doktryny, arabski książe, hetka, życie bez stresu, fiodor dostojewski zbrodnia i kara, fonetyka język polski, krótka piłka, metodologia badań psychologicznych brzeziński pdf…