Cud. miód. Malina

Cud. miód. Malina

Autor: Aneta Jadowska

Mówią. że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu… Nie z tą!

Zresztą spróbujcie ustawić klan Koźlaków do fotografii. Powodzenia!

Koźlaczki – wiedźmy. kobiety magiczne i sarkastyczne. nie poprzestają na półśrodkach i kiedy trzeba. idą na całość. Są nieobliczalne. ale mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą. że zawsze mogą na nie liczyć. 

A każda z nich może liczyć na resztę rodziny. Na dobre. złe i to szalone pomiędzy.

Do kogo zadzwonisz. gdy twój krewny na łożu śmierci wyzna. że przegrał duszę w szulerni demonów?

Jak zmienić chłopaka w kozę i z powrotem? 

Jakim cudem ogar piekielny reaguje na „kici. kici”? 

Czy w tej rodzinie „i żyli długo i szczęśliwie” jest w ogóle możliwe bez małej katastrofy?

Długo wyczekiwana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27.13


Porozumienie bez przemocy

Autor: Marshall B. Rosenberg

‚Nowe wydanie ‚Porozumienia bez przemocy: o języku życia’ Marshalla Rosenberga wzbogacone zostało o obszerny rozdział na temat mediacji w duchu PBP – zupełnie niepodobnych do klasycznych mediacji. z którymi ktokolwiek z nas miał szansę się zetknąć. Punktem wyjścia w procesie opisywanym przez Rosenberga jest. jak i w całej jego metodzie. kontakt międzyludzki na poziomie serca. bez którego mediacje nie mogą się w ogóle rozpocząć. Inny jest też cel: Rosenberg jako mediator nie dąży do kompromisu. lecz – uwaga! – do tego. by każda ze stron zakończyła konflikt w pełni usatysfakcjonowana. Brzmi niewiarygodnie. lecz. jak udowadnia autor na licznych przykładach ze swojej pracy. jest to możliwe’.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Co jeść. by pozbyć się objawów hashimoto

Autor: Izabella Wentz

Autoimmunologiczna choroba tarczycy może być efektem infekcji. niedoboru składników odżywczych i jedzenia żywności wywołującej stany zapalne. Rozwiązaniem jest przekonanie naszego układu odpornościowego. że jesteśmy bezpieczni. W swojej najnowszej książce Izabella Wentz podpowiada. jak to zrobić za pomocą właściwej diety. 

Co jeść. by pozbyć się objawów hashimoto jest przyjaznym przewodnikiem dla osób. które chcą mieć kontrolę nad własnym zdrowiem. Dowiesz się z niej między innymi: 

– jak dobrać strategię odżywiania odpowiednią dla osób chorujących na hashimoto.

– jak powinna wyglądać dieta w okresie remisji.

– co wprowadzić do codziennych posiłków. a co wykluczyć.

Książka zawiera te

:

Cena:


ISBN

9788366517974: Wydawnictwo

Format

19.14: https://woblink.com/ebook/czarny-swit-paulina-hendel-186790u

Cena:


Nowa mapa cudów

Autor: Henderson Caspar

Żyjemy w świecie. o którym wiemy niemal wszystko. Czy ta wiedza nie zniszczyła w nas umiejętności zachwycania się? Co dziś może nas jeszcze urzec? Co jest cudem?

Nagłe ujrzenie tęczy. porywający fragment muzyki. pierwsze uderzenia serca dziecka – cudów doświadczamy codziennie. Z ciekawością i entuzjazmem wielkiego odkrywcy Caspar Henderson wyjaśnia fenomen światła i pochodzenie wszechświata. zjawiskowość mechaniki ludzkiego ciała i olśniewające dziwy przyrody – i opisuje czekające nas cuda: technologie. które zmienią nasz świat i nas samych.

Nowa mapa cudów pełnymi garściami czerpie z filozofii i historii naturalnej. sztuki i religii. neuronauki i nanotechnologii. Ten mądry. inspirujący i pięknie zilustrowany przewodnik zachęca do spojrzenia na świat na nowo.

Na

28: https://woblink.com/ebook/koncert-cudzych-zyczen-izabella-fraczyk-28045u

Cena:jens lapidus, metodyka edukacji przyrodniczo-społecznej w klasach początkowych, bez uczuć pdf, piaskowa góra joanna bator, pryncypia medycyny rodzinnej, tarantula klops i herkules, marek gągolewski, dochodząc do tak, obiady na 365 dni, tajemnice psiego umysłu, promocja marki, niezgodziński, materiały do matury z angielskiego pdf, przewodnik psychodelicznego podróżnika, paweł sołtys mikrotyki, o obrotach, muminki książka pdf, terapia zajęciowa literatura, witkacy szewcy pdf, valentina fast royal, szkoda że twoi rodzice nie przeczytali tej książki…