ISBN

ISBN

9788379030095: Wydawnictwo

Format

5.51: https://woblink.com/ebook/robinson-crusoe-daniel-defoe-franciszek-mirandola-21713u

Cena:


Niedobry pasterz

Autor: Przemysław Borkowski

W podolsztyńskim lesie zostaje brutalnie zamordowana piętnastolatka. Ślady na ciele oraz ubraniach wskazują. że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. 

Kiedy w kilka dni po odnalezieniu zwłok okoliczny pijak przyznaje się do winy. sprawa wydaje się zamknięta. Do momentu. gdy na komisariat przychodzi ksiądz miejscowej parafii i oznajmia. że to on zabił dziewczynę. 

Presja mediów i społeczeństwa. by znaleźć mordercę. jest na tyle duża. że policja zwraca się do Zygmunta Rozłuckiego. Jednak psycholog podejmuje śledztwo dopiero wtedy. gdy do Olsztyna przybywa żądna władzy dziennikarka Janczewska.

Działając w duecie. przysporzą sobie wielu wrogów. a ich własne życia znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


O Chinach

Autor: Henry Kissinger

Chiny: cywilizacja trwającą nieprzerwanie od tysiącleci. więź ze starożytną przeszłością. klasyczne zasady strategii i polityki. Stany Zjednoczone: nieco ponad dwieście lat państwowości. liberalizm. interwencjonizm. Ale dziś to dwa największe mocarstwa. od których zależy polityka całego świata.

W przeszłości „świat chiński” i „świat zachodni” stykały się rzadko. Dziś technologia i zależności ekonomiczne wymuszają stały kontakt. ale rodzą też paradoks – choć coraz więcej jest możliwości współpracy. wzrasta też ryzyko konfliktu.

Henry Kissinger. który przez lata był jednym z architektów amerykańskiej polityki zagranicznej oraz głównym graczem w zakulisowych rozgrywkach dyplomatycznych. opisuje przeszłą i teraźniejszą politykę kraju. którego wpływ na losy całego globu — w tym także Stanów Zjednoczonych — z roku na rok staje się coraz większy.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 34.9


Format

EPUB.MOBI: 146334

https://woblink.com/ebook/zapomniany-ogrod-kate-morton-anna-dobrzanska-146334u

:

Cena:


ISBN

9788377883686: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-forex-rynek-walutowy-dla-poczatkujacych-inwestorow-marcin-milewski-9609u

Cena:


ISBN

9788379761487: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/nie-jestesmy-uchodzcami-agus-morales-147391u

Cena:podstawowe phrasal verbs pdf, pamiętniki juliusza cezara, kobiety w więzieniu, nienasycone książka, kobieta w wielkim mieście, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach, dzieci z bullerbyn mobi za darmo, b bomb, jakub ćwiek książki, kroniki zakopiańskie, przygody tomka sawyera ebook, pediatria obuchowicz, fifa 19 sterowanie, murakami audiobook, konrad kuśmirak, marek grenda, socjologia muzyki, jarosław sokołowski, brian mcclellan, wojciech widłak pan kuleczka, zabiegi pielęgnacyjne twarzy szyi i dekoltu wsip pdf, bieguni pdf, model pielęgnowania, mężczyzna od a do z, mona kasten save me, ja pustelnik chomikuj…