ISBN

ISBN

9788366005686: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-zlowieszczych-bukietow-nancy-springer-176679u

Cena:


Niespokojna krew

Autor: Robert Galbraith

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę. kontaktuje się z nim kobieta. której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń. które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona. jak i Strike zmagają się z uczuciami. których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety. para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów. wśród których są psychopatyczny morderca. nie zawsze godni zaufania świadkowie. a także karty tarota. Okazuje się. że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 35.14stanislaw baranczak wiersze, skrzydła gołębicy, obłój strategia organizacji pdf, marzena kidacka, biblia początek roman zając, pacjentka mobi, bez serca willow winters, agnieszka olejnik dworek w miłosnej, negocjacje książka, funkcje językowe angielski gimnazjum ćwiczenia pdf, marcel proust książki, audrey carlan los, halber, słownik hydrogeologiczny, kto kogo zjada, patomorfologia domagała, na polanie wisielców…